Center-Mebel Hurtownia Płyt i Okuć Meblowych

Miasto Łomża
Ulica Al.Legionów 141
Kod pocztowy 18-400
NIP 7181096058
Telefon 862183647
Fax 86-212-50-60
Strona www www.center-mebel.pl

Opis:

Nasza firma powstała w 1996 roku. Działalność zaczęliśmy otwierając mały sklep Center-Mebel. Z upływem czasu, aby sprostać wymaganiom ówczesnego rynku, znacznie rozszerzyliśmy nasz asortyment. W wyniku tych działań, dotychczasowy lokal zamieniliśmy na większy.
 
   Poszerzając nasz rynek zbytu i wychodząc na przeciw potrzebom odbiorców z województwa warmińsko-mazurskiego, w 2000 roku otworzyliśmy filię w Ełku. Powiększenie naszej oferty handlowej spowodowało zwiększenie zatowarowania. W rezultacie w 2001 roku wybudowaliśmy nową siedzibę firmy mieszczącą się przy głównej ulicy w Łomży, Al. Legionów 141F.
 
    Od 2003 roku organizujemy targi branży meblarskiej na które zjeżdżają się najwięksi producenci artykułów meblarskich z kraju. Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem czołowych producentów okuć meblowych, pozwalających nam na sprzedaż najbardziej profesjonalnych i najbardziej wyszukanych akcesoriów meblowych.
 
  W latach 2003 i 2004 na targach meblowych w Poznaniu zostaliśmy wyróżnieni przez firmę Sevroll otrzymując tytuł lidera roku.
Sami sponsorujemy wiele imprez na terenie naszego miasta pozwalających na rozwój i promocję kultury w naszym regionie.
 
    Od roku 2008 poszerzyliśmy naszą ofertę o płyty i blaty meblowe firmy EGGER - czołowego producenta płyt meblowych na świecie.
 
    W siedzibie naszej firmy posiadamy wiele nowoczesnych ekspozycji, dzięki którym nasi klienci mogą zapoznać się z naszą szeroką ofertą handlową. Stale staramy się, aby wszelkie nowości na rynku artykułów meblowych były dostępne w naszej hurtowni, a klient miał w czym wybierać.
W ciągłej sprzedaży posiadamy wiele artykułów w cenach promocyjnych, a stałym klientom udzielamy atrakcyjnych rabatów.

Galeria