Biuro Turystyki SUN TRAVEL

Miasto Olsztyn
Ulica Plac Pułaskiego 4
Kod pocztowy 10-514
NIP 739-32-50-920
Regon 511406151
Telefon (89) 535 50 81, 535 50 80
Strona www www.suntravel.olsztyn.pl

Opis:

Jesteśmy biurem agencyjnym sprzedającym ofertę touroperatorów działających na polskim rynku turystycznym. Nasi pracownicy mają Państwu pomóc w znalezieniu oferty najbardziej odpowiadajacej Państwa oczekiwaniom. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą prezentowaną na naszej stronie, która jest tylko namiastką pełnej gamy produktów dostepnych w naszym biurze.

OFERTA LATO 2015 JUŻ W SPRZEDAŻY!

ZAPRASZAMY!!!

Anna Kozłowska

POLECAMY:

Wyjazdy na ryby (30 km od Olsztyna)

Do dyspozycji wędkarzy są trzy stawy ok 3ha. Na terenie znajdują się liczne stanowiska wędkarskie z ławeczkami. Na łowisku każdy wędkarz znajdzie dla siebie coś ciekawego: amury,karpie,liny,karasie,tołpygi i szczupaki.Łowisko położone jest w bardzo atrakcyjnym miejscu, otoczone lasami i mnóstwem zieleni.Do tego cisza,śpiew ptaków i bardzo dobry klimat na łowienie, a także dobrą zabawę.....

Oferta  wypoczynku w apartamencie Lisi Jar w Jastrzębiej Górze 

Pobyt na terenie kompleksu budynków LISI JAR znajdującego się w Jastrzębiej Górze. Apartament znajduje się na terenie zamkniętym strzeżonym 24h . W jego obrębie znajduje się plac zabaw, otwarty basen, siłownia oraz sauna. Do dyspozycji w cenie apartamentu jest jedno miejsce postojowe dla auta. Apartament o powierzchni 38 m² wyposażony jest : w lodówkę , w pełni wyposażony aneks kuchenny, mikrofalówkę, telewizor LCD 26´, odtwarzacz DVD , czajnik oraz ekspres do kawy. Łazienka z prysznicem kpl. Ręczników oraz pościeli. Dodatkowo do dyspozycji są dwa rowery !!

CENNIK :

w wysokim sezonie (01 lipca – 31 sierpnia)- 330 zł/za dobę,

w średnim sezonie ( czerwiec, wrzesień, długie weekendy)- 275 zł/za dobę,

w niskim sezonie (pozostałe)- 242 zł/za dobę.

Odległość od morza ( zejście przy hotelu Faleza ) 500 m.

Odległość do centrum ok. 1500 m.

Sklep spożywczy w odległości 300 m.