Komisjoner/Pracownik magazynu (k/m) - Praca dla osób mieszkających w okolicy Ibbenbüren - Niemcy

Miejsce pracy Ibbenbüren
Dla naszego klienta z branży logistycznej poszukujemy Komisjonerów (k/m) i Pracowników magazynu (k/m) na niepełny etat lub Minijob.
Ogłoszenie kierujemy do osób mieszkających w Niemczech w okolicach miejscowości Ibbenbüren.

Zakres obowiązków:
Komisjonowanie i pakowanie ubrań oraz gadżetów
Skanowanie towarów
Ogólne prace magazynowe
Oferujemy:
Różnorodny zakres obowiązków
Nowoczesne miejsce pracy
Zatrudnienie w ramach Minijob lub niepełnego etatu
Wynagrodzenie w wysokości 10,15 € brutto/h + dodatki i premie zgodne z taryfikatorem iGZ
Wsparcie polskojęzycznego koordynatora
Wymagania:
Gotowości do pracy zmianowej w trzy dni w tygodniu
Zdolności do szybkiego przystosowywania się i pracy w zespole
Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
Komunikatywna znajomość języka niemieckiego mile widziana
Prawo jazdy kat. B oraz auto - wymóg konieczny

telefon kontaktowy: 856759688
Nazwa stanowiska: Komisjoner/Pracownik magazynu (k/m) - Praca dla osób mieszkających w okolicy Ibbenbüren - Niemcy
Forma zatrudnienia: umowa o pracę
Rodzaj pracy: stała, za granicą

Concept Plus

Numer ogłoszenia: 22892