Precz z rosja i putinem 2022-07-01, 18:07 77.111.*.*
 Jeśli będzie trzeba przeczytaj mój komentarz kilka razy i zapamiętaj go sobie: rosja zawsze była i zawsze będzie największym wrogiem niepodległej Polski. Była nim przed zaborami, była podczas zaborów, przez dwudziestolecie międzywojenne, haniebny nóż w plecy 17 września 1939r i II wojnę wysiedlając miliony Polaków na sybir, eksterminując inteligencję do społu z hitlerowcami, przez PRL, aż do dzisiaj. Historii nie oszukasz. Ukraina skrzywdziła i mordowała nas przez 2 lata w 40stych. rosja przez niemal 300 lat, z czego przez 123 zaborów + 45 lat PRL okupowała nas i okradała - to są niepodważalne fakty historyczne.

Ławrow wyraźnie zaznaczył, że żąda neutralizacji Bałtów, Polski i wyrzucenia NATO za granice Odry - to był ich główny postulat przed wkroczeniem na Ukrainę, dziką naiwnością jest myślenie, że możemy się rozwijać w rosyjskiej strefie wpływów - nie możemy,  historia temu przeczy, rosja = uwstecznienie. Jeśli rosja pokona Ukrów to po kilku latach zaatakuje wkońcu nas, to jest nieodwracalne. Rosję powinno się zagłodzić, unicestwić, pozbawić wojska i ambicji imperialistycznych.

W polskiej Historii tak było zawsze: słaba rosja = silna Polska, silna rosja = słaba Polska. nigfy nie współpracowaliśmy i nie będziemy współpracować z korzyścią dla Polski.
gość 2022-07-01, 20:52 77.111.*.*
@Do idioty 77.111..:  szkoda czasu czytać twoje ruskie wysrywy, kłamstwa rodem z russia today. Weź idź być rosjaninem gdzie indziej.
gość 2022-07-01, 20:49 77.111.*.*
Jak typowy sowieta, ujadasz tu co chwilę na ydów, to chyba się jednak cieszysz że Niemcy zabili ich aż 6 milionów? Czy nie?
Różnica między kacapami a szkopami polega na tym, że Niemcy eksterminowali Polaków systemowo przez 6 lat II wojny światowej, ruscy zaś przez całe zabory, II WŚ i narzucony siłą PRL. Straty spowodowane przez rosję w Polskiej nauce, elitach, gospodarce, infrastrukturze, spaczeniu mentalności Pilaków komunizmem przez te 180 lat są większe niż rany zadane przez Niemców, pomijając już takie "szczegóły", jak okrojenie nas przez rosyjskiego stalinka z połowy przedwojennych terytoriów...
d debila c pisze ze rusek byl najgorszy 2022-07-01, 19:14 37.59.*.*
Niemiec wymordował:

 
Do idioty 77.111.. 2022-07-01, 19:09 37.59.*.*
Czemu ruscy mają zaatakować Polskę, która jest w NATO? 
NIKT z NATO nie ma szans.
Jednak wpływ TV PiS jest nieobracalny, albo jesteś idiotą albo trolem pisowskim

.
Rusek Ukrainiec i Niemiec to te samo zło. Mordowali polaków.
Między nadrodami nie ma sentymentów, są tylko interesy. Tylko biznes.

Amerykanie nigdy żadnej wojny nie robili i nie popierali jak nie mieli w tym biznesu.

Jaki mamy Polacy mamy interes w tym co piszesz żeby zniszczyć Rosje? - Analogicznie identyczny taki sam jak do Niemców, którzy też nam w dwóch wojnach wycieli w pień pół polski i zniszczyli nam miasta.
 
Co nam grozi ze strony Ruska - NIC bo w NATO jesteśmy. Media kłamią ogłupią biednych ludzi. 
Po za tym żeby prowadzić wojny trzeba mieć pieniądze, a Rusek ich nie ma.
Do tego podpić kraj to jedno, ale żeby nad nim zapanować to miliadry przez wiele lat. 
..to się kupy nie trzyma, całość = Absurd, media kłamią.

Przypomnij sobie Giełdę Warzywna na ul. Sprzętowej w Olsztynie (Tam pracowałem pozamykali granice splajtowało ponad 80% przedsiębiorców na giełdzie. teraz cześć z nich na rynku czasem biedę klepie.. ) , Na ul. Sprzętowej w Olsztynie Polacy zarabiali na ruskich, ponad 90% na Ruskich, w nocy kupowali od jajek po ciastka i wszystkie warzywa, brali wszystko i wywozili gdzieś do siebie zostawiając nam swoje pieniądze. 
Wtedy jeszcze w TESCO na Pstrowskiego czy w słępach meblowych, a nawet w Aptekach huczało od ruskich, którzy robili tu zakupy. Zostawiając Nam Polakom pieniądze.
Tak było w całej Polsce Rusek kupował od Nas wszystko.

My się wpraszamy na naszymi towarami do Niemiec z tym co oni już mają zamiast sprzedawać im jak żydzi czy amerykanie albo Niemcy wszystko. 
Pamiętaj złotą zasadę ekonomii "KRAJ JEST BOGATSZY TYLKO O EKSPORT" ! 
O NIc więcej tylko Eksport.

Biznes to nie setymety - uczmy się od najlepszych zachodu czy żydów robić interesy, którzy handlują nawet z ich największymi wrogami arabami. 

My jak zawsze dumny, bogaty naród "stać nas?" 
Strzelamy sobie w kolano w imię Ukraińca, który nigdy nie będzie i nie był naszym bratem, a wojna jest tylko na wschodniej ukraninie bo to tylko 4 obwowy, w których ludność ruska to pod 70 d 90% według Ukraińskiego Spisu Powszechnego. 
aż 3/4 Ukrainy bez wojny Deweloperzy nadal spokojne budują domy ludzie chodzą po ulicach jak u nas. 
Rusek nie chce całej Ukrainy chce tylko 4 obwody gdzie mieszka większość Rusków (podobno prześladowana przez nacjalistów ukraińskich - od 2014 roku tam bitwa trwa)

...ale "My Polacy najbogatsi w Europie" dajemy dla nich 500+ (program mający na celu poprawić dzietność w Polsce z założenia) dotykowe 12 000 na zasiedlenia prawa wyborce, wszystko bezpłatnie, 
Skupujemy śmieciową walutę przez Rząd hrywny Ukraińskie
Pożądajmy aż się zachód z nas śmieje. 
"Czy Nas Stać?" 

3/4 Ukrainy bez wojny... oni u nas? Dlaczego? 
Porozmawiaj z Ukraińcami   ...Ludzie w centralnej i zachodniej Ukrainie pracują chodzą do sklepów bawią się. jak u Nas. 
Nawet Przywódcy innych krajów jeżdżą do Kijowa,  bo tam nie ma wojny jest bezpiecznie To media nas kłamią. 
To zobaczysz na Twitterze nie w TV.
Bo USA i żydzi mają na Ukrainie wykupione tysiące hektarów ziemi i mają tam swoje biznesy. Naszym Rządem jak marionetki robią ro c karzą im żydzi i USA.
TVN gada to samo co Państwowa TV bo TVN jest kupiona przez Amerykanów. To Amerykańska TV w Polsce.
"PoLsat" żydowski, a TVP Rządowy. 
Tylko Twitter mówi jeszcze prawdę bo FB blokuje wszystkie treści natychmiast.

1661032740