Sprzątanie (k/m) - Praca od zaraz!

Miejsce pracy Haren (Ems) / Wietze | Opublikowano 21.10.2020
Zatrudnienie bezpośrednie w niemieckiej firmie sprzątającej Clean Plus, nie przez agencję pracy!

job-picture-Sprzątanie (k/m) - Praca od zaraz!
Zakres obowiązków:
Sprzątanie mieszkań pracowniczych, biur, prywatnych domów itp.
Odkurzanie, ścieranie kurzu, mycie, dezynfekowanie
Oferujemy:
Pewne zatrudnienie na dłuższy okres czasu bezpośrednio w niemieckiej firmie sprzątającej Clean Plus (www.clean-plus.net)
Szkolenie wdrożeniowe
Atrakcyjne wynagrodzenie odpowiednie do świadczonej pracy w wysokości 11,50 € brutto/h
Dodatki za pracę w niedzielę (50%) i święta (100%)
Bezpłatną odzież roboczą
Składki i podatki odprowadzane w Niemczech
Wsparcie w organizowaniu zakwaterowania
Współpracownicy z Polski
Zwrot kosztów przejazdu z Polski do Niemiec (max. 100 €)
Wymagania:
Doświadczenia na podobnym stanowisku
Prawa jazdy kat. B – wymóg konieczny
Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
Sumienności, rzetelności
Wytrzymałości fizycznej

Telefon kontaktowy: 505865118
Nazwa stanowiska: Sprzątanie (k/m) - Praca od zaraz!
Forma zatrudnienia: umowa o pracę
Rodzaj pracy: stała, za granicą

Concept Plus

Numer ogłoszenia: 21819