Sortowanie odzieży używanej w Niemczech

Firma z okolic Essen poszukuje osób, kobiet i mężczyzn do fizycznej pracy w Niemczech od zaraz przy sortowaniu używanej odzieży. Mile widziane pary.
Zatrudnienie bez znajomości języka z zakwaterowaniem na miejscu dla wszystkich pracowników.

Stanowisko: Pracownik fizyczny – sortowacz odzieży

Miejscowość: Essen, Niemcy

Wynagrodzenie:

14,84 euro brutto na godzinę pracy + dodatki za godziny nadliczbowe
oraz dodatki za pracę w weekendy
brutto bez godzin nadliczbowych 2374 euro

Opis stanowiska pracy:

Ręczna praca fizyczna
Sortowanie ubrań używanych pod kątem jakości
Składanie i pakowanie
Ważne jest wyłapywanie odzieży tzw. marek premium

Wymagania:

Motywacja do osiągania wyznaczonych celów
Dyspozycyjność od zaraz do wyjazdu na minimum 3 msc lub dluzej
Chęć podjęcia stałej pracy w Niemczech

Oferujemy:

Darmowy przejazd na teren Niemiec lub zwrot kosztów podróży do wysokości 100 Euro.
Uniform służbowy oraz środki ochronne
Pomoc koordynatora polskiego pochodzenia
Wdrożenie w obowiązki
Praca w systemie jednozmianowym.
Gwarancja 160 godzin w umowie + sporo nadgodzin i praca w weekendy dla ochotników
28 dni płatnego urlopu w roku
Pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych
Zatrudnienie na podstawie umowy niemieckiej na czas określony lub nieokreślony
Komfortowe i tanie zakwaterowanie
w pokojach 1 i 2- osobowych dla par blisko pracy.
Dojazd bezpłatny do pracy samochodami służbowymi z mieszkań agencyjnych.

Osoby zainteresowane podjęciem zatrudnienia prosimy o nadsyłanie aplikacji
na nasz adres e-mail:

[email protected]
Nazwa stanowiska: Sortowacz odzieży
Wynagrodzenie: 2400
Forma zatrudnienia: umowa o pracę
Rodzaj pracy: za granicą

Kamil

Numer ogłoszenia: 21392