Regionalny Kierownik Sprzedaży - Cosmo Group (woj. warmińsko-mazurskie i podlaskie)

Chcesz tworzyć piękne rzeczy? Dołącz do zespołu Cosmo Group! Już od 15 lat nasz zespół tworzą ludzie, dla których branża beauty to nie tylko praca, ale i pasja! Koncentrujemy się na produktach przeznaczonych do pielęgnacji paznokci, dłoni, stóp oraz twarzy.

Obowiązki:

- Realizacja planów sprzedaży w punktach stacjonarnych na podległym terenie,
- Zapewnienie wysokiego poziomu obsługi klienta, zgodnie ze standardem obowiązującym w firmie,
- Zarządzanie zespołem sprzedażowym,
- Rekrutacja personelu,
- Podnoszenie kwalifikacji pracowników poprzez szkolenia i trening na stanowisku pracy,
- Raportowanie do Managera Sprzedaży,
- Praca na terenie woj. warmińsko-mazurskiego i podlaskiego.

Wymagania:

- Doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym (punkty stacjonarne),
- Znajomość branży Beauty,
- Doskonałe umiejętności komunikacyjne,
- Zaangażowanie w pracę i branie odpowiedzialności za powierzone zadania,
- Czynne prawo jazdy kat. B.

Aby zaaplikować na to stanowisko kliknij w poniższy link i dodaj swoje CV:
Nazwa stanowiska: Regionalny Kierownik Sprzedaży
Forma zatrudnienia: inna
Rodzaj pracy: stała
Galeria

Cosmo Group Sp. z o.o. Sp. K.

Numer ogłoszenia: 28497