Pracownik sprzątający - Olsztyn (Uniwersytet)

HR for Business Sp. z o.o. – będąca częścią Grupy Kapitałowej Impel dla swojego Klienta – ogólnopolskiej firmy z branży sprzątającej poszukuje osób na stanowisko:

Pracownik Sprzątający
Miejsce pracy: Olsztyn (teren Uniwersytetu w Olsztynie)

Godziny pracy 13:30 – 21:30
Co możemy Ci zaoferować?
• zatrudnienie na umowę o pracę
• pracę w zgranym i ambitnym zespole,
• stabilność zatrudnienia
• wynagrodzenie płatne zawsze na czas
• wdrożenie stanowiskowe i wsparcie przełożonego

Twoje zadania:
• utrzymanie czystości na obiekcie,
• sprzątanie pomieszczeń, ciągów komunikacyjnych i wyposażenia
• przestrzeganie procedur higienicznych i instrukcji, związanych z zapewnieniem bezpieczeństwa,

Nasze oczekiwania:
• dyspozycyjność i punktualność,
• sumienność i zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych obowiązków.
• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
• mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

Jeśli podoba Ci się nasza oferta, NIE CZEKAJ ! APLIKUJ !
MOŻE WŁAŚNIE NA CIEBIE CZEKAMY !
Osoby zainteresowane proszone są o: kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00 pod nr tel.: 510 012 290 , po godzinie 16.00 prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel.: 71 711 01 44
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę dla HR for Business Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat.
Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HR for Business Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi (90 – 368), przy ul. Sienkiewicza 85/87.
www.stacjarekrutacja.pl
Nazwa stanowiska: Pracownik sprzątający
Forma zatrudnienia: umowa o pracę, umowa zlecenie
Rodzaj pracy: stała
Galeria

Kontakt:

[javascript protected email address]
Daniel

Numer ogłoszenia: 20856

Data dodania: 2020-08-13 15:13:53

Części samochodowe - Ucando.pl

www.autoczescionline24.pl