Operator wózka widłowego wysokiego składu (k/m) Niemcy

Miejsce pracy Lehrte (okolice Hanoweru) | Opublikowano 18.05.2020
Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje dla swojego klienta, dużego centrum logistycznego, pracowników na stanowisko:

job-picture-Operator wózka widłowego wysokiego składu (k/m)
Zakres obowiązków:
Skanowanie, załadunek i rozładunek towarów zgodnie z przyjętymi zasadami
Kontrola towaru przy odbiorze
Sporządzanie i przekazywanie dokumentacji
Transport wewnętrzny towarów
Układanie towaru na regałach oraz skanowanie
Dbanie o czystość w miejscu pracy
Oferujemy:
Atrakcyjne wynagrodzenie od 12,42 € brutto/h plus dodatki
Umowę o pracę na warunkach niemieckich
Perspektywę zatrudnienia na dłuższy okres
Komfortowe warunki mieszkaniowe
Wsparcie polskojęzycznego koordynatora
Wymagania:
Wytrzymałość fizyczna
Doświadczenie w obsłudze wózków wysokiego składu
Samodzielność i poczucie odpowiedzialności
Aktualne uprawnienia na wózek widłowy oraz badania lekarskie G25
Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
Gotowość do pracy zmianowej
Mile widziane prawo jazdy oraz własny samochód
Nazwa stanowiska: Operator wózka widłowego wysokiego składu (k/m) Niemcy
Forma zatrudnienia: umowa o pracę
Rodzaj pracy: stała, za granicą

Concept Plus

Numer ogłoszenia: 20036