Dziś jest: 21.04.2024
Imieniny: Anzelma, Bartosza
Data dodania: 2024-03-04 05:29

Redakcja

W służbie ciała i ducha: dwuosobowe łóżka w błogiej sypialni zen

W służbie ciała i ducha: dwuosobowe łóżka w błogiej sypialni zen
Zdjęcie ilustracyjne
Fot. Materiał Partnera

Pragniesz odprężenia, ukojenia zmysłów i błogiego relaksu? Zaprojektuj sypialnię, w której wszystkie troski odejdą w niepamięć, a Twoje ciało i umysł zregenerują się jak nigdy dotąd. Zen pomaga przejąć kontrolę nad swoimi myślami i może stać się sprzymierzeńcem w aranżacji wyciszającej oazy relaksu. Przedstawiamy dwuosobowe łóżka, które staną się focal pointem w harmonijnej aranżacji w duchu zen.

reklama

Składane łóżko dwuosobowe do multifunkcyjnej sypialni

Minimalistyczne koncepcje mają to do siebie, że często wymuszają gruntowne remanenty dobytku i pozbycie się wielu rzeczy. Jak pogodzić przestronną przestrzeń oszczędną estetycznie z bogatym zasobem bibelotów, pamiątek, książek, ubrań i akcesoriów? Wykorzystaj sprytne, innowacyjne rozwiązania, a zyskasz znacznie więcej niż tylko efektowną, harmonijną sypialnię.

Gdyby tak dało się jednym ruchem, niczym za dotknięciem czarodziejskiej różdżki przemienić przestrzeń relaksu na przykład w funkcjonalny pokój dzienny… Otóż da się! Te iście magiczne zdolności ma składane dwuosobowe łóżko z regałem. To nowoczesna konstrukcja, która pozwala łatwo złożyć materac, by imitował ścianę, a dzięki temu optymalnie wykorzystać nawet bardzo skromny metraż, np. kawalerki. To też mebel, dzięki któremu za dnia Twoje książki i drobiazgi mogą być poza zasięgiem wzroku. Po rozłożeniu łóżka na półkach regału możesz ustawić świece i stworzyć przyjemny klimat do relaksu.

Metalowe dwuosobowe łóżko jako punkt centralny wyciszającej sypialni

Co sprawia, że się odprężasz, zapominasz o wszelkich zmartwieniach, pozbywasz się napięć i łagodnie oddajesz się w objęcia Morfeusza? Może aksamitna pościel albo wygodny materac lub ergonomiczna poduszka? Bez wątpienia te elementu muszą się znaleźć w Twojej błogiej oazie relaksu. Nim jednak przystąpisz do ich doboru, wybierz stelaż lub łóżko. Dwuosobowy metalowy model pięknie wpisze się w aranżację zgodną z filozofią zen. Im mniej fikuśna rama, tym lepiej. Taka konstrukcja ma tę przewagę nad wariantami tapicerowanymi czy drewnianymi, że prezentuje się niezwykle lekko i daje się łatwo stylizować. Minimalistyczny design harmonijnie dopasuje się do stonowanych dekoracji. Żeby urozmaicić projekt, możesz ustawić łóżko przed ścianą z ozdobną tapetą lub dekoracyjnym tynkiem. Jeszcze tylko proste szafki nocne, lampki, kilka roślin i stylowych dekoracji, a sypialnia ożyje i zacznie zachęcać do wypoczynku. Wszystkie meble, dodatki i łóżko, które pomogą Ci w wykreowaniu wymarzonej aranżacji zen, ma w swoim asortymencie Agata.

Wysokie łóżko dwuosobowe – mistrzowski komfort w duchu zen

W tworzeniu prostych, praktycznych aranżacji, w których kluczowe jest uniknięcie przeładowania przedmiotami, Twoimi sprzymierzeńcami będą wielofunkcyjne meble i ukryte schowki. W tej kategorii pod względem funkcjonalności liderem jest wysokie łóżko dwuosobowe z szufladami lub pojemną skrzynią. Zdziwisz się, jak wiele zmieści się pod stelażem. A co najważniejsze – wszystkie przedmioty będą estetycznie schowane i uporządkowane.

Takie modele występują w wielu wariantach. Możesz zdecydować się na łóżko z tapicerowaną skrzynią lub np. wariant z płyty imitującej drewno – dębowe, jesionowe lub bambusowe. Każde znakomicie wpisze się w harmonijny projekt relaksującej sypialni. Pamiętaj jedynie, by łóżko miało prostą formę, było pozbawione zbędnych dekoracji i pasowało kolorystycznie do palety dominującej we wnętrzu. Zwiewne zasłony, miękkie poduszki i praktyczne dywaniki sprawią, że strefa relaksu stanie się jeszcze bardziej przytulna.

Artykuł sponsorowany

Komentarze (0)

Dodawanie komentarzy zostało wyłączone.


www.autoczescionline24.pl