Gwiazda MMA z Olsztyna, Joanna Jędrzejczyk, błyszczy na Gali Mistrzów Sportu

Gwiazda MMA z Olsztyna, Joanna Jędrzejczyk, błyszczy na Gali Mistrzów Sportu
Pamiątkowe zdjęcie Joanny Jędrzejczyk z Janem Błachowiczem (z lewej)
Fot. Joanna Jędrzeczyk / Instagram

W sobotę (8 stycznia) w Warszawie, w hotelu Hilton, odbył się finał plebiscytu na najlepszego sportowca 2020 roku. Wśród nominowanych i gości była również olsztynianka, zawodniczka MMA Joanna Jędrzejczyk.

Gala Mistrzów Sportu każdego roku budzi ogromne zainteresowanie i jest jednym z ważniejszych wydarzeń sportowych w naszym kraju. W organizowanym od lat plebiscycie "Przeglądu Sportowego" o tytuł "najlepszego z najlepszych" co roku walczy grono utalentowanych w swoich dziedzinach sportowców. Tym razem Joanna Jędrzejczyk nie była nominowana, ale wręczała statuetkę jednemu ze sportowców.

W tym roku trofeum, co było w sumie formalnością, powędrowało do rąk Roberta Lewandowskiego grającego na co dzień w Bayernie Monachium. Drugie miejsce zajęła tenisistka Iga Świątek, trzecie - skoczek naraciarski Kamil Stoch. Z kolei siódme miejsce zajął Jan Błachowicz, mistrz organizacji UFC w wadze półciężkiej i to właśnie jemu Joanna Jędrzejczyk, zawodniczka MMA z Olsztyna, wręczyła statuetkę.

Nasza mistrzyni udowodniła, że wspaniale prezentuje się nie tylko na ringu, ale również na scenie. Podczas gali ubrana była w srebrno-złotą mini, do której dobrała delikatne czarne sandałki. Również po gali ochoczo prezentowała swoje wdzięki na ściance m.in. u boku Roberta Lewandowskiego.

Pod zdjęciami na swoim Instagramie pani Joanna zamieściła gratulacje dla Lewandowskiego i przypomniała, jak kiedyś tata opowiadał jej o Górskim i Deynie, a dzisiaj ona żyje w czasach "Lewego" i o tym będzie opowiadać w przyszłości swoim dzieciom. Pod zdjęciami pojawiło się mnóstwo pełnych zachwytów komentarzy.

Dostojnie i z klasą

 No i Anna Lewandowska przy Tobie poległa

Uduś mnie tymi nogami, nie będę się bronić

Prawie jak milion dolarów

Dziczek również jest dumny z naszej mistrzyni!

kru, KL

Galeria

Komentarze (14)

Dodaj swój komentarz

  • Engineer 2021-01-10 22:27:38 95.160.*.*
    A po co ona tam pojechała? Z czego zasłynęła w 2020r? Całe te mma to rozrywka dla ludzi z ograniczonym intelektem, których fascynuje obita facjata.
    Odpowiedz Przenieś Oceń: 25 9