Dziś jest: 26.02.2024
Imieniny: Aleksandra, Mirosława
Data dodania: 2023-11-25 17:07

Redakcja

Dobre tablice przemysłowe LED - te rozwiązania sprawdzą się w biznesie w nadchodzącym roku!

Dobre tablice przemysłowe LED - te rozwiązania sprawdzą się w biznesie w nadchodzącym roku!
Tablice przemysłowe LED
Fot. Materiał Partnera

Czy opłaca się inwestować w tablice LEDowe reklamowe? Oczywiście! Wbrew temu, co mogłoby się wydawać, promocja w internecie to niejedyny sposób, by szybko dotrzeć do szerokiego grona odbiorców. Taki tradycyjny, „analogowy” nośnik treści może być świetnym dopełnieniem Twojej strategii w biznesie. Zobacz, dlaczego jest to inwestycja, która po prostu się opłaca!

reklama

Co przemawia za technologią LED?

Przede wszystkim jej ogromna uniwersalność. To urządzenia, które doskonale sprawdzą się w funkcji reklamowej i promocyjnej, ale to nie wszystko. Taka tablica informacyjna LED to nieoceniona pomoc dla firm, które udostępniają miejsca parkingowe np. w dużym mieście i chciałyby nie tylko powiadomić o swojej ofercie, ale też ułatwić kierowcom życie i wskazywać, ile wolnych stanowisk jest dostępnych w danej chwili i gdzie się one znajdują.

Naturalnym rozwinięciem tej technologii są też tablice przemysłowe. Jeśli zaufamy solidnej, sprawdzonej firmie, jak GS Software, to bez trudu będzie można też zintegrować taką platformę np. z ważeniem pojazdów czy palet w firmie, np. na hali magazynowej. Sporo ciekawych informacji o zastosowaniach tablic przemysłowych LED znajdziesz tutaj: https://gs-software.pl/pl,offer-components-led

Rynek reklamy w Polsce cały czas dynamicznie się rozwija. Szacuje się, że jego wartość jest zbliżona do 13 miliardów złotych. Dzięki tablicom reklamowym LED ta atrakcyjna dla odbiorców forma promocji jest dostępna także dla firm, które nie dysponują dużym budżetem mediowym lub obawiają się, że ich jingle reklamowe emitowane w lokalnej rozgłośni nie trafią do odpowiednich grup docelowych.

Niecodzienne zastosowania tablic przemysłowych LED

Wiesz już, że są to rozwiązania, które dobrze radzą sobie w promowaniu przedsiębiorstwa. Warto jednak zwrócić uwagę na to, że to tylko jedno z wielu ich zastosowań. Można tu wskazać na przykład na funkcję informacyjną, czyli taką, gdzie nie trzeba walczyć o uwagę odbiorcy, ale raczej szybko przekazać mu wszystkie niezbędne informacje.

Świetnym przykładem takich działalności są punkty handlujące węglem. Każdy chciałby szybko móc sprawdzić, ile kosztuje ekogroszek oraz czy jest aktualnie dostępny, a – jak pokazał nam poprzedni sezon grzewczy – dodzwonienie się do tych przedsiębiorstw nie zawsze jest łatwe. 

Aktualizowane na bieżąco, w czasie rzeczywistym ceny dostępne przy wjeździe, to świetne rozwiązanie problemu. Beneficjentami takich tablic przemysłowych mogą być też urzędy, na przykład wydziały komunikacji. Standardem jest już, że każdemu interesantowi wydaje się identyfikator, który zwykle jest ciągiem znaków. Z nim udaje się on dalej, do kolejnego pokoju, by załatwić swoją sprawę. 

Gdy w urzędzie będzie tłoczno, tablica informacyjna LED będzie mogła wyświetlać 5 kolejnych osób, które otwierają kolejkę do danego wydziału. Bez konieczności pytania pozostałych kolejkowiczów, kto jest pierwszy, a kto ostatni, będzie można szybko ocenić, ile czasu trzeba czekać na wejście.

Jakie tablice LED kupić?

Przede wszystkim takie, które dobrze sprawdzą się zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Dobrze byłoby, gdyby urządzenie miało wykonaną frontową ścianę z anodowanego aluminium, a szyba była łatwa w czyszczeniu, na przykład dzięki zastosowaniu poliwęglanu. 

Bardzo ważne są też odpowiednie protokoły łączności. RS323, RS485 czy TCP/IP to absolutny must-have! Zawczasu lepiej też upewnić się, czy tablica będzie odporna na kontakt z cieczami i kurzem – zapewni to długą żywotność urządzenia nawet wtedy, gdy będzie ono narażone na trudne warunki pogodowe.

Artykuł sponsorowany

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz


www.autoczescionline24.pl