Nie DLa Bonżura
Odkrycie na miarę Kopernika. W naszym kraju ( w domyśle: Polska) jest województwo warmińsko-mazurskie !!!
Ojojoj
Ano gorszy. Pod każdym względem.
Stomilw4lidze
A z jakiej racji 4 ligowa drużyna która w tym roku też gówno zagrała miałby otrzymywać tyle samo co drużyna która bije się w playoff najwyższej ligi? Fani stomilu całkowicie bez pokory
Xx11
Daj numer. Podam adres i possam ci u mnie
Jarecki
To za dwa lata.....koniec AZS-u
StolecDlaStomilu
Dajta cos na stadion, są wyniki stadion musi być. Hodżby na zahente.
mccmc
A napisałem gdzieś, że go winię? Czytaj ze zrozumieniem, a nie się tutaj sadzisz bez sensu.
Patus cię wystrugal
Państwowa spółka i dla czego nie porówno a Stomil co gorszy????
Jeffrey Epstein
Myślał że już jest dostępne GTA 6 xd