Mela z córkom
Będzie województwo bez szpitala wojewódzkiego, a może nie będzie województwa? I tyle w temacie.
On 37
Hej a teraz kiedy będziecie?
Atrakcyjni54
Byliśmy za lotniskiem ale tam mało miejsca i pojechaliśmy na miłą przed 12 i byliśmy do 14 tam było przynajmniej miejsce do poopalania się ,szkoda że nie było kogoś do zabawy
Olosmolo
Takie rzeczy cieszą..... mamy zdolnych ludzi..... młodych...
Kulka52
Chwała właścicielowi,że wykłada własne pieniądze. Wierzę że gdy spłaci nie swoje długi wszystko pójdzie dobrze. Odciąć zdecydowanie podpięte pijawki. Powodzenia
Zdziwiony
To oni mają jeszcze kibiców? Moze to tylko rodzina grajków?
Wykładowca UWM
PiS doprowadził do zadłużenia szpitali - setkami tysięcy miesięcznie dla lekarza - dodatkami Covidowymi - kupując tym głosy lekarzy. Zarabiali miliony lekarze w „pandemię”. Szpitale należy połączyć. Zaś widocznych oszustów na zdjęciu potępiać, unikać, omijać, współczuć. Wystarczy popatrzeć jak oni wyglądają z twarzą niepokalaną inteligencja. Współczucia bliskim mierzyć się z pisowską patologią społeczną. Naszczęście ta pisowska mafia się rozpada. Zaś widoczni na zdjęciu w końcu pójdą do roboty. Żyją bez pracy. Bez wykształcenia na koszt obywateli jak ksiadz. Zwykłe pasożydy
Solidarność warmińs
Nigdy nie będzie zgody na de facto likwidację wspaniale funkcjonującego Szpitala Wojewódzkiego!!! Konsolidujcie sobie Miejski z Uniwersyteckim ale łapy precz od Szpitala Wojewódzkiego!!!!
Myśliwi to zboczeńcy
Pomnik i wszystkie koszty(sprzatania itp) ponoszą myśliwi. Także chcieli sobie robić "dobry pr i reklamę" to niech teraz płacą za sprzątanie. Mam nadzieję, że miasto nie dokłada do tego ręki bo to jest w ich gestii. A co do farby to przecież sami mówią tak o krwi zwierząt które mordują. To w końcu co tam rozlane było? Krew? Farba? I czy to faktycznie prawda czy kolejna bzdura żeby wyglądało bardziej dramatycznie?
Zybi 42
Mela wpadnij dziś wieczorem na miłą