Dla pań dla Par
Ktoś korzysta w tej chwili z promieni słonecznych na plaży?
Bolek
Wielokrotnie widziałem jak zakładali takie blokady na Tuwima pod basenem. Ok, zakładali je dla osób parkujących poza wyznaczonymi miejscami postojowymi. Tylko co ma zrobić wtedy matka z małymi dziećmi, jesienią czy zimą, jak wyjdzie z basenu z niedosuszonymi brzdacami. Noż chyba tylko się rozpłakać... Zasłużyła na mandat, można, a nawet wypada go dać, ale czy trzeba unieruchamiać pojazd. Warto też pomyśleć czasami, mieć odrobinę sumienia...
Motocyklista
Okej, masz rację wymuszenie jest gorsze niż przekroczenie prędkości, tylko wytłumacz mi ile mam stać zanim włączę się do ruchu skoro rozglądam się raz w lewo raz w prawo drugi raz w lewo drugi raz w prawo i widzę że nikogo nie ma wjeżdżam a tu zapierdala ponad setkę motocykl, to ile ja mam według ciebie stać, nic nie jedzie włączam się do ruchu nagle zza zakrętu wyskakuje motocyklista, mam wstać tydzień albo dwa i jak nic nie jedzie to czekać bo może motocyklista będzie zapierdalał?
MT
Nie mam nic przeciwko temu
Motocyklista
"Tego" więcej?? Traktujesz mnie jak przedmiot?
Motocyklista
I za tę tragedię też winisz ś.p. motocylkistę z zasady?
badzmyPowazni
10 blokad dziennie w mieście, w którym zarejestrowanych jest ponad 145 tys. pojazdów ? Idąc do pracy mijam więcej nieprawidłowo zaparkowanych samochodów a mam mniej niż 600metrów tej eskapady...
TKR
Olsztyniak82
Skąd twoje twierdzenie, ze to nie pneumatyk?
TKR