Polecam
W Olsztynku właśnie w tym skansenie kręcono film o wampirach. KOŁYSANKA Fajny film i widać , że właśnie to tu go kręcono. Fajny skansen również. Warto odwiedzić.
OlsztynNn
Cały Olsztyn dziś świętuje!
Nie DLa Bonżura
Uff, na szczęście się nie udało.
Nie DLa Bonżura
Łatwo dostępne lokalne warzywniaki też odgrywają tu sporą rolę.
Olosmolo
W tym miejscu spotyka się wiek 15 z 20...... takie cuda.....
xxl
Na Ukrainie, pisz poorawnie.
jr
Może zacznijmy od budowy S16, porządna infrastruktyra drogowa generuje setki miejsc pracy.
MT
A jak przejeżdżając obok, spojrzę i zobaczę jakiś samolot, to też mam uiścić opłatę ?
Hub
Jakie miasto, taka afera....
S'il vous plaît