Drzewa dodają uroku
otoczeniu zabytku. Piękny, gotycki zamek w otoczeniu starodrzewu to wspaniała atrakcja. Ludzie, opamiętajcie się wreszcie z tą wycinką przepięknych, dorodnych drzew. Zanim one potem odrosną to przeminą dwa pokolenia...
MT
Nie dałbym nawet tego w zarządzanie.
Ziutek Rudy
Ale super zdolny i pracowity zawodnik z pasją! Szacuneczek mordo!
ojojoj
Dobry pomysł. Drzewa też trzeba wyciąć na górce przy katedrze od strony Pieniężnego. Zupełnie nie widać naszych perełek, a wiele ich nie mamy.
Olsztynianka od pół
Czy on się naćpał, czy drewna na domek potrzebuje? Nasz zamek jest bardzo widoczny (nie wiem, gdzie on patrzy, może z lotu ptaka) i jest piękny przede wszystkim ze względu na drzewostan wokół zamku. Park zamkowy to największa zaleta zamku w Olsztynie, bo sam zamek jak zamek, to drzewa nadają mu uroku.
LO III
Jak Maniek coś powie to rejczel ciepło się robi
olsztyn.kocham
Oho
*meczów, pajacu.
Oho
Taka Prawda
i tu sie olo mylisz.