Xx11
Jakiś bi, hetero lub gej z dużym penisem da się possać po same kule dziś po 18 stej na miłej?
Xxxx 1111111
Bo na miłej główniej spotykają się geje i bi niż pary
Obiektywny
Im więcej szpitali tym lepiej dla pacjentów. Jest między nimi rywalizacja między innymi o jakość świadczonych usług. Jezeli dojdzie do konsolidacji każdy lekarz z nowego utworu będzie mógł mówić pacjentowi a gdzie pan pójdzie się leczyć? Pojedzie Pan/Pani do Elbląga?. Jakość spadnie na łeb na szyję bo będą mieli monopol. Tego nie mógł wymyśleć inteligentny i mądry człowiek tylko jakiś przygłup w przerwach między spożyciem silnych dawek alkoholu.
Smur
Nie rozumiem skąd tyle zamieszania, protestujący pewnie są 100% vege i idąc chodnikiem przeganiają mrówki ze swojej drogi. Polowanie było stałym elementem naszego życia, nienaturalne jest to co się robi przy produkcji przemysłowej zwierząt, tylko jakoś nie słyszałem o protestach w tej sprawie.
Poslaniec Warminski
5.5mln.na koszenie zielska!.W tym dziadowskim miescie wiele chodnikow i ulic nie bylo naprawianych od lat ale na zielsko musi byc
kaczypiór
Stanowiska pracy, do obsadzenia na ulicy Metalowej - okolice izby wytrzeźwień a ja widzę tam tylko, z całego Towarzystwa Psychotronicznego Tateusza Leszkiewicza , tylko Kortowską Krokodylicę. Pozostali klientela izby przyjęć szpitala psychiatrycznego...
Rodowity Olsztyniani
Jak będą kosić tak jak odśnieżali chodniki to aż się boję...
Sąsiad
Panna Sylwia przedsiębiorcza persona
Pytam bo chę znać pr
Ale jaki wypadek komunikacyjny? Sprawcy? Winni? Przecież skoro ten pan uległ wypadkowi komunikacyjnemu, to koszty leczenie ponosi sprawca. No chyba, że to ten pan był sprawcą, więc jaka zbiórka?
Eee tam
Żaden nie przykleił się do jelenia, protest na pół gwizdka, znaczy nie zaliczony.