Konkurs został zakończony, zgłoszenia nie są już przyjmowane.
Konkurs - andropauza 2

Już 21 września w Centrum Konferencyjnym UWM zobaczymy spektakl "Andropauza 2", opowiadający o losach pięciu sympatycznych mężczyzn w sile wieku.
Mamy dla Was 2 podwójne zaproszenia na to przezabawne przedstawienie z gwiazdorską obsadą.

Aby zawalczyć o zaproszenie należy prawidłowo odpowiedzieć na pytanie:

Co to jest andropauza?

Zapoznałem się z treścią regulaminu i akceptuję jego postanowienia

Na wasze odpowiedzi czekamy do 17.09.2014 włącznie.

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.