Stomil dostał licencję na grę w pierwszej lidze!

Data dodania: 2019-05-31 13:36:22, mjs
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Stomil dostał licencję na grę w pierwszej lidze!
Fot. Archiwum Olsztyn.com.pl

Kibice Stomilu Olsztyn mogą odetchnąć z ulgą. Klub otrzymał licencję na grę w rozgrywkach pierwszoligowych w przyszłym sezonie. Choć Stomil musi zapłacić karę, to nie otrzymał minusowych punktów od PZPN.

Komisja ds. Licencji Klubowych Polskiego Związku Piłki Nożnej już w pierwszym terminie przyznała Stomilowi Olsztyn licencję z nadzorem finansowym, sportowym i infrastrukturalnym.

Duma Warmii nie uniknie jednak kary za naruszenie kryteriów podręcznika licencyjnego (przeterminowanych zobowiązaniach wobec pracowników, ZUS i Urzędu Skarbowego oraz płatnościach na rzecz PZPN oraz Wojewódzkiego Związku Piłki Nożnej). Klub musi zapłacić 8 tys. zł, ale nie otrzymał punktów minusowych.

Tymczasem Fortuna i Liga przeprowadziła sondę na najlepszych piłkarzy na danej pozycji sezonu 2018/2019. W kategorii "Ofensywny pomocnik" zwyciężył Grzegorz Lech, pomocnik Stomilu. Zawodnik w takcie 33 występów, zdobył jedenaście bramek.

Źródło: własne/stomil.olsztyn.pl

Komentarze (14)

Dodaj swój komentarz

 • Związkowiec ZNP 2019-06-01 10:48:40
  Cisza po burzy. Gdzie obiecane publicznie przez Grzymowicza pieniądze dla strajkujących nauczycieli?
  Odpowiedz Oceń: 6 0 Zgłoś treść
 • Olsztynianin 2019-05-31 23:15:38
  Stomil Olsztyn jedyna Duma Warmii i Mazur!!
  Odpowiedz Oceń: 10 2 Zgłoś treść
 • pogoda 2019-05-31 20:01:02
  Stomilu już dawno nie ma! Stadion zaorać a w te miejsce lepiej postawić super market typu: Aldi, zawsze to jakiś pożytek dla społeczeństwa.
  Odpowiedz Oceń: 4 14 Zgłoś treść
 • Orrczyk.OKS 2019-05-31 15:06:18
  Kultury trochę pajacu.BYŁ BĘDZIE JEST!!!!ZAPAMIETAJ:-)
  Odpowiedz Oceń: 14 1 Zgłoś treść
 • henry k 2019-05-31 14:05:31
  Gdyby Grzymowicz dał wcześniej pieniądze tak jak się domagali narwańcy to nie byłoby pieniędzy i Stomilu.A tak po racjonalnym działaniu jest ok
  Odpowiedz Oceń: 9 7 Zgłoś treść
 • Mistrz 2019-05-31 13:53:41
  Jebać stomil ! :-)
  Odpowiedz Oceń: 4 24 Zgłoś treść

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.