Esperal Olsztyn - tania i bezpieczna wszywka alkoholowa

Miasto Olsztyn
Ulica Dworcowa 28
Kod pocztowy 11-041
NIP 7391528831
Telefon 510 725 628
Strona www www.esperalolsztyn.pl/

Opis:

Zabieg zaszycia alkoholowego w naszej prywatnej przychodni Esperal Olsztyn specjalizującej się w leczeniu alkoholizmu. Wszywka alkoholowa implantowana w Olsztynie wywołuje awersję do alkoholu i działa nawet do roku po zaszyciu. Zabieg jest wykonywany przez chirurga w 30 minut, a po jego zakończeniu można wrócić do wykonywania codziennych obowiązków. Zadzwoń i umów się na wizytę.

Pamiętaj jednak, że przezwyciężenie alkoholizmu to proces. Mniej niż połowa osób ma nawrót po roku trzeźwości. Liczba ta spada do mniej niż 15 procent, u których następuje nawrót po pięciu latach trzeźwości. Aby uzyskać największą szansę na długotrwałą trzeźwość po zakończeniu programu leczenia alkoholizmu w Olsztynie - stacjonarnego lub ambulatoryjnego, powinieneś uczestniczyć w lokalnych grupach wsparcia i kontynuować poradnictwo. Leczenie alkoholizmu to inwestycja w twoją przyszłość.

Będzie to miało ogromny wpływ nie tylko na twoje życie, ale także na życie osób wokół ciebie, takich jak członkowie rodziny i przyjaciele.
Galeria
2147382000