Wakacyjna praca dla studentów, uczniów i maturzystów - Niemcy

Miejsce pracy Haren (Ems) / Wietze | Opublikowano 02.06.2020
Studenci, Uczniowie i Maturzyści!

Szukacie pracy na wakacje? Dobrze trafiliście!

Jak co roku oferujemy pracę na wakacje! Maturzystów zachęcamy do przyjazdu jeszcze w czerwcu zaraz po maturach.

Chcesz dorobić? Zarezerwuj miejsce już dziś!

job-picture-Wakacyjna praca dla studentów, uczniów i maturzystów - Niemcy
Zakres obowiązków:
Pakowanie i przepakowywanie produktów drobiarskich
Kontrola jakości
Wykonywanie prac fizycznych przy poszczególnych liniach i maszynach produkcyjnych
Oferujemy:
Wynagrodzenie w wysokości 10,15€ brutto/h oraz dodatki i premie, czyli przy przepracowanych 172 h Twoje wynagrodzenie wyniesie nieco ponad 1200 euro netto już po opłaceniu zakwaterowania!
Umowę o pracę na warunkach niemieckich
Studenci oraz uczniowie są zwolnieni ze składek ubezpieczenia społecznego
Komfortowe warunki mieszkaniowe
Wsparcie polskiego koordynatora
Wymagania:
Wytrzymałości fizycznej
Pełnoletności - wymóg konieczny
Umiejętności pracy w zespole
Podstawowa znajomość języka niemieckiego mile widziana, ale niewymagana
Mile widziany własny samochód
Nazwa stanowiska: Wakacyjna praca dla studentów, uczniów i maturzystów - Niemcy
Wynagrodzenie: 10,15
Forma zatrudnienia: umowa o pracę
Rodzaj pracy: za granicą, dla studentów, sezonowa

Kontakt:

[javascript protected email address]
Concept Plus

Numer ogłoszenia: 20105

Data dodania: 2020-06-05 11:50:39

Części samochodowe - Ucando.pl

www.autoczescionline24.pl