TECHNOLOG PRODUKCJI

Prime Staff jest firmą działającą na rynku od 1993 r. Zapewniamy stabilne zatrudnienie dla pracowników z różnych branż. Szukasz pracy – pozwól, abyśmy to my znaleźli dla Ciebie idealnego i uczciwego pracodawcę!
Dla naszego Klienta uznanego na rynku producenta konstrukcji stalowych, poszukujemy kandydata na stanowisko:
OBOWIĄZKI:
• Kompleksowe tworzenie technologii produkcji
• Standaryzacja procesów produkcyjnych
• Wyliczenia kosztów produkcyjnych urządzeń
• Opracowywanie i nadzór nad dokumentacją techniczną
• Rozwiązywanie bieżących problemów produkcyjnych
WYMAGANIA:
• Wykształcenie techniczne lub wyższe techniczne (technologia produkcji, mechanika i budowa maszyn lub pokrewne)
• Znajomość programów CAD-CAM, MS Office
• Znajomość języka angielskiego
• Prawo jazdy kat. B
• Dyspozycyjność
• Pracowitość
• Umiejętność pracy zespołowej
• Gotowość do podjęcia pracy w systemie 2 zmianowym
OFERUJEMY:
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Umowę o pracę
• Stabilne i uczciwe warunki zatrudnienia
• Możliwość awansu, podnoszenia kwalifikacji zawodowych
• Ubezpieczenie grupowe
• Dofinansowanie do karty rekreacyjno-sportowej
• Przyjazną atmosferę pracy

Aplikacje proszę kierować na adres [email protected] lub pod numerem telefonu
514-766-761

Prime Staff Services Limited Sp. z o.o. Oddział w Polsce wpisany jest do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem: 21561. W CV prosimy o dołączenie klauzuli:
Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę Prime Staff moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej oraz przyszłych rekrutacji.
Nazwa stanowiska: TECHNOLOG
Forma zatrudnienia: umowa o pracę
Rodzaj pracy: stała
Galeria

Primestaff

Numer ogłoszenia: 20392