Sprzątanie (k/m) – Niemcy

Miejsce pracy Haren (Ems) / Wietze
Zatrudnienie bezpośrednie w niemieckiej firmie sprzątającej Clean Plus, nie przez agencję pracy!
Zakres obowiązków:
• Sprzątanie mieszkań pracowniczych, biur, prywatnych domów itp.
• Odkurzanie, ścieranie kurzu, mycie, dezynfekowanie
Oferujemy:
• Pewne zatrudnienie na dłuższy okres czasu bezpośrednio w niemieckiej firmie sprzątającej Clean Plus (www.clean-plus.net)
• Szkolenie wdrożeniowe
• Atrakcyjne wynagrodzenie odpowiednie do świadczonej pracy w wysokości 11,50 € brutto/h
• Dodatki za pracę w niedzielę (50%) i święta (100%)
• Bezpłatną odzież roboczą
• Składki i podatki odprowadzane w Niemczech
• Wsparcie w organizowaniu zakwaterowania
• Współpracownicy z Polski
• Zwrot kosztów przejazdu z Polski do Niemiec (max. 100 €)
Wymagania:
• Doświadczenia na podobnym stanowisku
• Prawa jazdy kat. B – wymóg konieczny
• Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
• Sumienności, rzetelności
• Wytrzymałości fizycznej

Telefon kontaktowy: 856759688
Nazwa stanowiska: Sprzątanie (k/m) – Niemcy
Forma zatrudnienia: umowa o pracę
Rodzaj pracy: stała, za granicą

Kontakt:

[javascript protected email address]
Concept Plus

Numer ogłoszenia: 21602

Data dodania: 2020-10-09 09:23:49

Części samochodowe - Ucando.pl

www.autoczescionline24.pl