Ślusarz przemysłowy (k/m) – Niemcy

Miejsce pracy Lipsk (Saksonia, Niemcy) | Opublikowano 12.05.2020
Zakres obowiązków:
Naprawy i konserwacja maszyn produkcyjnych
Montaż maszyn lub wykończenie pojedynczych elementów na podstawie rysunku technicznego
Oferujemy:
Zatrudnienie na dłuższy okres w nowoczesnym przedsiębiorstwie
Wynagrodzenie od 13 € brutto/h w zależności od doświadczenia
Zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
Komfortowe zakwaterowanie blisko zakładu pracy (odpłatne 170 € miesięcznie)
Wymagania:
Doświadczenia w montażu maszyn i obróbce metali
Zainteresowań technicznych i zdolności manualnych
Rzetelności, zaangażowania
Dyspozycyjności
Prawa jazdy kat. B
Komunikatywnej znajomości języka niemieckiego
Nazwa stanowiska: Ślusarz przemysłowy (k/m) – Niemcy
Forma zatrudnienia: umowa o pracę
Rodzaj pracy: stała, za granicą

Kontakt:

[javascript protected email address]
Concept Plus

Numer ogłoszenia: 20040

Data dodania: 2020-06-01 14:24:24

Części samochodowe - Ucando.pl

www.autoczescionline24.pl