SENIOR PRODUCT MANAGER (praca w Trójmieście)

Prime Staff jest firmą działającą na rynku od 1993 r. Zapewniamy stabilne zatrudnienie dla wysokiej rangi specjalistów z różnych branż. Szukasz pracy – pozwól, abyśmy to my znaleźli dla Ciebie wymarzone zatrudnienie oraz uczciwego pracodawcę!

Dla naszego Klienta wiodącej marki kosmetycznej, poszukujemy kandydata/ki na stanowisko:

SENIOR PRODUCT MANAGER

OBOWIĄZKI:

• Zarządzanie marką i portfolio produktowym

• Analiza rynku, konkurencji, potrzeb klienta, trendów rynkowych, przygotowywanie analiz rynkowych oraz raportów na potrzeby realizowanych projektów

• Kierowanie procesem wdrożeniowym nowych linii i produktów kosmetycznych

• Współpraca z agencjami kreatywnymi, PR, domami mediowymi w ramach podejmowanych działań dla marek kosmetycznych

• Współpraca z działem zagranicznym firmy oraz innymi komórkami organizacji (laboratorium, produkcja, zaopatrzenie i inne)

• Realizacja skutecznej strategii ciągłego rozwoju biznesu w zakresie marketingowym

• Wdrażanie nowych skutecznych rozwiązań organizacyjnych

• Dbałość o wizerunek i rozwój marki

WYMAGANIA:

• Doświadczenie (min 3 lata) na stanowisku managera produktu lub marki w branży kosmetycznej

• Doskonała znajomość języka angielskiego

• Wykształcenie wyższe

• Prawo jazdy kat. B

• Dobra znajomość MS Office (praktyczna umiejętność sporządzania raportów, analiz, prezentacji)

• Umiejętność analitycznego oraz kreatywnego myślenia

• Komunikatywność, proaktywne nastawienie do powierzonych obowiązków

• Gotowość do podjęcia ambitnego i odpowiedzialnego stanowiska

• Determinacja, kreatywność i wytrwałość w ciągłym poszukiwaniu nowych rozwiązań

OFERUJEMY:

• Umowę o pracę

• Atrakcyjne wynagrodzenie

• Stabilne i uczciwe warunki zatrudnienia

• Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

• Podróże służbowe

Prime Staff Poland Sp. z o.o. Oddział w Polsce wpisany jest do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem: 24625. W CV prosimy o dołączenie klauzuli:

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę Prime Staff Poland Sp. z o.o. moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej oraz przyszłych rekrutacji.
Nazwa stanowiska: SENIOR PRODUCT MANAGER
Forma zatrudnienia: umowa o pracę
Rodzaj pracy: stała
Galeria

Kontakt:

[javascript protected email address]
Primestaff

Numer ogłoszenia: 21992

Data dodania: 2020-11-13 08:49:36

Części samochodowe - Ucando.pl

www.autoczescionline24.pl