Pracownik wysyłki (k/m) - nocne zmiany – praca blisko granicy

Miejsce pracy Döbeln (okolice Drezna)
Zakres obowiązków:
Komisjonowanie produktów mięsnych
Praca ze skanerem
Ogólne prace magazynowe
Oferujemy:
Zatrudnienie na dłuższy okres
Terminowo wypłacane wynagrodzenie w wysokości 10,45 € brutto/h – zarobki oraz dodatki według taryfy płac BAP
Dodatek 25 % za pracę w godzinach nocnych
Przyjazny system zaliczek
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich
Zorganizowane komfortowe zakwaterowanie 7 km od zakładu pracy
Bezpłatną odzież roboczą
Wymagania:
Doświadczenie na podobnym stanowisku
Gotowość do pracy w chłodnych temperaturach od godz. 18.30 do 4.00/5.00 rano od niedzieli do czwartku
Podstawowa znajomość języka niemieckiego - wymóg konieczny
Wytrzymałości fizycznej, odpowiedzialności oraz zdolności do szybkiego przystosowania się
Prawo jazdy kat. B i własny samochód

telefon kontaktowy: 856759688
Nazwa stanowiska: Pracownik wysyłki (k/m) - nocne zmiany – praca blisko granicy
Forma zatrudnienia: umowa o pracę
Rodzaj pracy: stała, za granicą

Concept Plus

Numer ogłoszenia: 23606