Pracownik produkcji/Operator wózka widłowego

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce. Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób.
Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Obecnie dla naszego Klienta z branży spożywczej poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Pracownika produkcji oraz Operatora wózka widłowego
Praca dla kobiet i mężczyzn

Miejsce pracy: Olsztynek
Gwarantujemy dowóz do pracy dla osób z Nidzicy i okolic!

Obowiązki:
• Obsługa taśmy produkcyjnej
• Sortowanie owoców i warzyw
• Obsługa maszyn produkcyjnych
• Obsługa wózka widłowego (na stanowisku operatora wózka)

Oczekiwania;
• Dyspozycyjność (praca w systemie trzyzmianowym)
• Zaangażowanie
• Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub chęć jej szybkiego wyrobienia
• Uprawnień na wózki widłowe UDT (na stanowisku operatora wózka)

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie
• Umowę o pracę
• Atrakcyjne zarobki
• Dojazd busem pracowniczym do pracy i z pracy dla osób z Nidzicy
• Liczne benefity (m.in.: karty Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie Allianz)

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie cv na [email protected]
Szczegóły pod nr tel. 508 040 330.

Administratorem Twoich danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest Work Service S.A. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413. Z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych można skontaktować używając adresu: @ Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna: art. 22¹ § 1 kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c. Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r. Rozporządzenia RODO w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na administratorze danych). Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Czas przechowywania danych: powierzone dane osobowe będą przechowywane do czasu prowadzonej rekrutacji. Przewidywane kategorie odbiorców danych: osoby zajmujące się rekrutacją i kadra decydująca o zatrudnieniu. Przysługujące prawa: prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Prosimy o dołączenie klauzul: „Wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanych dokumentów związanych z rekrutacją w bazie kandydatów przez Work Service S.A. co pozwoli wziąć mi udział w kolejnych procesach rekrutacyjnych” „Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym spółkom zależnym i powiązanym z Work Service S.A. w rozumieniu przepisów Kodeksu spółek handlowych oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacyjnymi”
Nazwa stanowiska: Pracownik produkcji/Operator wózka widłowego
Forma zatrudnienia: umowa o pracę, umowa zlecenie
Rodzaj pracy: stała

Kontakt:

[javascript protected email address]
Ewa

Numer ogłoszenia: 23546

Data dodania: 2021-04-29 13:54:38

Części samochodowe - Ucando.pl

www.autoczescionline24.pl