Pracownik (k/m) – mycie skrzynek pod ciśnieniem

Miejsce pracy Dohren
Zakres obowiązków:
Utrzymanie higieny w wylęgarni, mycie skrzynek
Sortowanie, przekładanie jaj
Ewentualna kontrola stanu zdrowia kurcząt
Oferujemy:
Terminowo wypłacane wynagrodzenie w wysokości 10,15 € brutto/h + dodatki zgodnie z taryfikatorem iGZ
Przyjazny system zaliczek
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich
Zorganizowane, komfortowe zakwaterowanie (pokoje max. 2-osobowe) odpłatne ok. 59 € za tydzień
Wsparcie polskiego koordynatora
Możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez zakład
Wymagania:
Umiejętność pracy w zespole
Wytrzymałość fizyczna
Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód - wymóg konieczny
Znajomość języka niemieckiego niewymagana, ale mile widziana

Telefon kontaktowy: 856759688, 505865118
Nazwa stanowiska: Pracownik (k/m) – mycie skrzynek pod ciśnieniem
Forma zatrudnienia: umowa o pracę
Rodzaj pracy: stała, za granicą

Kontakt:

[javascript protected email address]
Concept Plus

Numer ogłoszenia: 22530

Data dodania: 2021-01-21 13:45:10

Części samochodowe - Ucando.pl

www.autoczescionline24.pl