Praca dla studentów/uczniów na okres wakacji

Miejsce pracy Haren (Ems) / Wietze
Chcesz sobie dorobić podczas wakacji? Nic prostszego! Zgłoś się do nas już dziś i zarezerwuj miejsce!

Zakres obowiązków:
Pakowanie i przepakowywanie produktów drobiarskich
Kontrola jakości
Wykonywanie prac fizycznych przy poszczególnych liniach i maszynach produkcyjnych
Oferujemy:
Wynagrodzenie w wysokości 12 € brutto/h oraz dodatki i premie
Umowę o pracę na warunkach niemieckich
Studenci oraz uczniowie są zwolnieni ze składek na ubezpieczenie społeczne
Komfortowe warunki mieszkaniowe
Wsparcie polskiego koordynatora
Wymagania:
Wytrzymałość fizyczna
Pełnoletność - wymóg konieczny
Umiejętność pracy w zespole
Podstawowa znajomość języka niemieckiego mile widziana, ale niewymagana
Mile widziany własny samochód

telefon kontaktowy: 856759688

- CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ O NASZYM ZATRUDNIENIU ZAJRZYJ TUTAJ:
Nazwa stanowiska: Praca dla studentów/uczniów na okres wakacji
Forma zatrudnienia: umowa o pracę
Rodzaj pracy: stała, za granicą

Concept Plus

Numer ogłoszenia: 23605