Praca dla studentów/uczniów na okres świąteczny

Chcesz sobie dorobić podczas ferii świątecznych? Nic prostszego! Zgłoś się do nas już dziś i zarezerwuj miejsce!

Miejsce pracy: Haren (Ems) / Wietze
Zakres obowiązków:
• Pakowanie i przepakowywanie produktów drobiarskich
• Kontrola jakości
• Wykonywanie prac fizycznych przy poszczególnych liniach i maszynach produkcyjnych
Oferujemy:
• Wynagrodzenie w wysokości 10,15 € brutto/h oraz dodatki i premie
• Zwrot kosztów dojazdu do Niemiec do max. 100 € (zarówno busem, jak i własnym samochodem) w przypadku przepracowania minimum 5 dni roboczych
• Umowę o pracę na warunkach niemieckich
• Studenci oraz uczniowie są zwolnieni ze składek ubezpieczenia społecznego
• Komfortowe warunki mieszkaniowe
• Wsparcie polskiego koordynatora
Wymagania:
• Wytrzymałości fizycznej
• Pełnoletności - wymóg konieczny
• Umiejętności pracy w zespole
• Podstawowa znajomość języka niemieckiego mile widziana, ale niewymagana
• Mile widziany własny samochód

Telefon kontaktowy: 505865118
Nazwa stanowiska: Praca dla studentów/uczniów na okres świąteczny
Forma zatrudnienia: umowa o pracę
Rodzaj pracy: stała, za granicą

Concept Plus

Numer ogłoszenia: 21978