Praca dla studentów - Niemcy

Miejsce pracy Haren (Ems) / Wietze | Opublikowano 10.02.2020
Studencie!

Ferie zimowe tuż tuż!

Przez cały rok zatrudniamy studentów oraz uczniów w okresie ferii świątecznych, zimowych i innych przerw od nauki.

Chcesz dorobić? Zarezerwuj miejsce już dziś!

Zakres obowiązków:
• Pakowanie i przepakowywanie produktów drobiarskich
• Kontrola jakości
• Wykonywanie prac fizycznych przy poszczególnych liniach i maszynach produkcyjnych

Oferujemy:
• Wynagrodzenie w wysokości 10€ brutto/h oraz dodatki i premie, czyli przy przepracowanych 172 h Twoje wynagrodzenie wyniesie nieco ponad 1200 euro netto już po opłaceniu zakwaterowania!
• Umowę o pracę na warunkach niemieckich
• Studenci są zwolnieni ze składek ubezpieczenia społecznego
• Komfortowe warunki mieszkaniowe
• Wsparcie polskiego koordynatora

Wymagania:
• Wytrzymałości fizycznej
• Umiejętności pracy w zespole
• Podstawowa znajomość języka niemieckiego mile widziana, ale niewymagana
• Mile widziany własny samochód
Nazwa stanowiska: Praca dla studentów - Niemcy
Forma zatrudnienia: umowa o pracę
Rodzaj pracy: za granicą, dla studentów, sezonowa, dodatkowa

Concept Plus

Numer ogłoszenia: 18894