Pomocnik (k/m) – Praca dla studentów bez znajomości j. niemieckiego

Miejsce pracy Meppen | Opublikowano 18.05.2020
Zatrudnienie bezpośrednie u niemieckiego pracodawcy

Zakres obowiązków:
Prace porządkowe w ogrodzie (m.in. koszenie traw, przycinanie żywopłotów)
Drobne naprawy w mieszkaniach pracowniczych
Rozbiórki
Sprzątanie
Oferujemy:
Zatrudnienie na okres wakacji (max. 3 miesiące)
Terminowo wypłacane wynagrodzenie w wysokości 10,50 € brutto/h
Studenci są zwolnieni ze składek na ubezpieczenie społeczne
Zagwarantowane minimum 40 h pracy w tygodniu
Zapewniamy buty robocze
Zwrot za dojazd do Niemiec w wysokości 80 €, jeżeli przepracujesz ok. 3 miesięcy.
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich
Zorganizowane, komfortowe zakwaterowanie (odpłatne ok. 59 € za tydzień) oraz dojazd do pracy
Wsparcie polskojęzycznego koordynatora
Wymagania:
Zdolności techniczne
Mile widziane doświadczenie w budownictwie lub na podobnym stanowisku
Znajomość języków obcych niewymagana!
Samodzielność, rzetelność i dokładność
Czynne prawo jazdy kat. B – wymóg konieczny
Nazwa stanowiska: Pomocnik (k/m) – Praca dla studentów bez znajomości j. niemieckiego
Forma zatrudnienia: umowa o pracę
Rodzaj pracy: za granicą, dla studentów, sezonowa

Concept Plus

Numer ogłoszenia: 20037