Konstruktor CAD

Firma Usługi Ślusarsko Spawalnicze Andrzej Litarowicz zatrudni na staż na stanowisko konstruktora.
Zakres zadań:
szkicowanie ręczne oraz CAD 2D
modelowanie 3D (zbiorników, mieszalników, ram, schodów i wanien w programie Inventor)
opracowanie dokumentacji konstrukcyjnej 2D na podstawie modelu
przygotowanie dokumentacji podwykonawczej i odbiorowej
sporządzanie rysunków elementów do cięcia CNC
prowadzenie rejestrów i obliczenia w arkuszach kalkulacyjnych MS Excel
prace biurowe ( wydruk, ksero, kompletowanie i oprawa dokumentacji)
Wymagania:
znajomość podstaw rysunku technicznego
mile widziana znajomość obsługi programów CAD 2D i 3D
znajomość pakietu MS Office
sumienność w wykonywaniu zadań
Oferujemy:
szkolenie z zakresu obsługi programów CAD 2D i 3D (Autodesk)
utrwalenie wiedzy z zakresu obliczeń wytrzymałościowych, dobory pomp, wymiany ciepła
możliwość szkolenia z zakresu obsługi maszyny CNC do cięcia
nabycie praktycznej wiedzy warsztatowej
możliwe stałe zatrudnienie po stażu.
Agnieszka Sobczyńska
Professional Welding
512097096
Nazwa stanowiska: CAD 2
Forma zatrudnienia: praktyka, staż

Agnieszka

Numer ogłoszenia: 24745