Komisjoner/Pracownik magazynu - Niemcy

Miejsce pracy: Północno-zachodnie Niemcy (Dolna Saksonia)

Zakres obowiązków:

• Komisjonowanie produktów mięsnych
• Ew. transport wewnętrzny paczek wózkiem widłowym
• Praca ze skanerem
• Ogólne prace magazynowe

Oferujemy:

• Zatrudnienie na dłuższy okres z perspektywą stałego zatrudnienia po 6 lub 9 miesiącach
• Terminowo wypłacane wynagrodzenie w wysokości od 10 do 12 € brutto/h w zależności od doświadczenia i kwalifikacji – zarobki oraz dodatki według taryfy płac iGZ
• Dodatek urlopowy oraz dodatek świąteczny (w wysokości 150 euro brutto każdy)
• Przyjazny system zaliczek
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich
• Nie poniesiesz kosztów wydania książeczki sanepidowskiej (26€), jeżeli przepracujesz minimum 3 miesiące.
• Zorganizowane, komfortowe zakwaterowanie (pokoje max. 2-osobowe) za ok. 59 € za tydzień
• Tanie obiady w stołówce zakładowej
• Bezpłatną odzież roboczą
• Wsparcie polskiego koordynatora

Wymagania:

• Doświadczenia na podobnym stanowisku
• Uprawnienia na wózki widłowe mile widziane
• Gotowości do pracy dwuzmianowej w chłodnych temperaturach
• Podstawowej znajomości języka niemieckiego - wymóg konieczny
• Wytrzymałości fizycznej, odpowiedzialności oraz zdolności do szybkiego przystosowania się
• Mile widziane również prawo jazdy kat. B i własny samochód

Telefon kontaktowy: 856759688
Nazwa stanowiska: Komisjoner/Pracownik magazynu - Niemcy
Forma zatrudnienia: umowa o pracę
Rodzaj pracy: stała, za granicą

Concept Plus

Numer ogłoszenia: 21604