Komisjoner/Pracownik magazynu (k/m) -Niemcy

Miejsce pracy Ibbenbüren (Nadrenia Północna-Westfalia) | Opublikowano 26.10.2020
Znasz język niemiecki? Możesz liczyć na atrakcyjne benefity!
Nie znasz języka? Ta praca jest także dla Ciebie!

Firma, dla której rekrutujemy, jest jednym z liderów w dziedzinie centrów logistycznych w Europie, posiadając 178 siedzib w 15 krajach. Od pięciu pokoleń zajmuje się skutecznie usprawnianiem procesów logistycznych dopasowanych do rosnących wymagań klientów. Już dziś możesz zostać jej częścią!

Zakres obowiązków:
Komisjonowanie i pakowanie różnego rodzaju artykułów
Skanowanie towarów
Inwentaryzacja
Ogólne prace magazynowe
Oferujemy:
Różnorodny zakres obowiązków
Nowoczesne miejsce pracy
Wynagrodzenie w wysokości 10,15 € brutto/h + dodatki i premie zgodne z taryfikatorem iGZ
Komfortowe zakwaterowanie
Wsparcie polskojęzycznego koordynatora
Wymagania:
Gotowości do pracy zmianowej
Sprawnego zapamiętywania liczb
NIE WYMAGAMY znajomości języka niemieckiego, ale jeśli znasz język niemiecki, to możesz liczyć dodatkowo na atrakcyjne benefity!
Samodzielności, dokładności
Zdolności do szybkiego przystosowywania się i pracy w zespole
Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
Prawo jazdy mile widziane

Telefon kontaktowy: 505865118
Nazwa stanowiska: Komisjoner/Pracownik magazynu (k/m) -Niemcy
Forma zatrudnienia: umowa o pracę
Rodzaj pracy: stała, za granicą

Concept Plus

Numer ogłoszenia: 21811