Elektryk przemysłowy (k/m) – Niemcy

Miejsce pracy Garrel (70 km od Bremy) lub Weißwasser
Zakres obowiązków:
Naprawa i konserwacja maszyn produkcyjnych
Podłączanie nowych maszyn
Dbanie o brak zastojów w produkcji
Oferujemy:
Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości od ok. 14 € brutto/h + dodatki, wysokość wynagrodzenia ustalana w zależności od doświadczenia
Perspektywę zatrudnienia na dłuższy okres
Możliwość zostania przejętym przez zakład
Komfortowe zakwaterowanie w pojedynczych pokojach blisko zakładu pracy
Wymagania:
Wykształcenie zawodowe jako elektrotechnik, elektryk lub w zawodzie pokrewnym
Doświadczenie w pracy jako elektryk
Zdolności techniczne
Rzetelność
Komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

telefon kontaktowy: 505865118
Nazwa stanowiska: Elektryk przemysłowy (k/m) – Niemcy
Forma zatrudnienia: umowa o pracę
Rodzaj pracy: stała, za granicą

Kontakt:

[javascript protected email address]
Concept Plus

Numer ogłoszenia: 23443

Data dodania: 2021-04-20 11:44:59

Części samochodowe - Ucando.pl

www.autoczescionline24.pl