Betoniarz prefabrykaty praca Niemcy

Praca od zaraz - Niemcy - 14-16€ netto za godzinę !

Oferujemy od siebie:

-atrakcyjna stawka 14-16€ /h netto (NA RĘKĘ)
( 12 600zł - 15 800zł na miesiąc) w zależności od umiejętności
-bezpieczny wyjazd - 100% wypłacalności przez naszą firmę
-terminowe wypłaty
-zwrot kosztu przejazdu do Niemiec
-zdalna, szybka i bezpieczna rekrutacja
-ubezpieczenie zapewniające bezpłatną opiekę medyczną
-możliwość rejestracji w ZUS
-zakwaterowanie zagwarantowane przez pracodawcę - GRATIS
-możliwość urlopów i zjazdów do Polski
-opcja pracy w nadgodzinach - pełnopłatnych
-podwyżka dla zaangażowanych i rzetelnych pracowników
-praca od zaraz
-gwarantowana wysoka premia za polecenie pracownika
-długotrwała i legalna praca w Niemczech
-stałe wsparcie polskiego koordynatora

Twoje zadania:

-praca przy produkcji prefabrykatów betonowych
-wylewanie i wygładzanie betonu w gotowych formach szalunkowych

Oczekujemy:

-auto na wyjazd
-znajomość podstaw języka niemieckiego
-doświadczenie w pracy z betonem min. 3 lata

Zainteresowanych ogłoszeniem prosimy o zgłaszanie się za pomocą przycisku 'Aplikuj'
lub o kontakt telefoniczny : 577-811-011 w godzinach 08:00-20:00
InServ Sp. z.o.o. Sp. K.
Nazwa stanowiska: Betoniarz
Forma zatrudnienia: inna
Rodzaj pracy: stała, za granicą
Galeria

Kontakt:

[javascript protected email address]
Monika

Numer ogłoszenia: 24262

Data dodania: 2021-07-15 14:05:50

Części samochodowe - Ucando.pl

www.autoczescionline24.pl