Krzysztof Bosak o programie Konfederacji Polska na Nowo: ‘’To program wolnej od lockdownu i nadużyć prawa Polski’’

Krzysztof Bosak o programie Konfederacji Polska na Nowo: ‘’To program wolnej od lockdownu i nadużyć prawa Polski’’
Krzysztof Bosak, jeden z liderów Konfederacji, opowiedział na Starym Mieście w Olsztynie o programie tego ugrupowania Polska na Nowo
Fot. Krzysztof Bosak / twitter

We wtorek o godzinie 18 na rynku Starego Miasta w ramach Wakacji z Konfederacją odbyło się spotkanie z liderami ww. ugrupowania m.in. Krzysztofem Bosakiem i Robertem Winnickim. Politycy opowiedzieli o programie alternatywnym dla Polskiego Ładu – Polska na Nowo.

Na początku odbył się festyn na plaży miejskiej, m.in. zorganizowano turniej siatkówki plażowej. Rozdawane były programy Polska na Nowo.

Ludzie chcą tych programów. Niektórzy zbierają ich większą liczbę, dla znajomych. Ludzie są na wakacjach, ale ta forma, którą zaproponowaliśmy, ich interesuje. Rzeczywiście chcą rozmawiać na tematy programowe – powiedział Robert Winnicki, prezes Ruchu Narodowego.

I dodał: – Mamy miliony ludzi, do których dotarliśmy. Myślę, że Polacy to dostrzegają i traktują z uznaniem.

Później odbyło się przemówienie na Starym Mieście.

Działacze Konfederacji przyjechali do Olsztyna w ramach Wakacji z Konfederacją – wydarzenia, podczas którego objeżdżają Polskę i spotykają się z sympatykami promując jednocześnie swój program Polska na Nowo.

To program wolnej od lockdownu, nadużyć prawa Polski, gdzie jest wolność gospodarcza, a wszyscy mogą pracować i się rozwijać – powiedział Krzysztof Bosak, jeden z liderów Konfederacji.

Jest to ogólnopolski program, zakładający m.in. obniżenie podatków czy opłat za paliwo, likwidację paszportów covidowych czy zniesienie lockdownu w edukacji.

Polityk odniósł się także do spraw lokalnych. Zwrócił uwagę na budowę trasy S16.

Widzę, jak trudno się poruszać, gdy cała trasa jest rozkopana. Jest to ogromne utrudnienie w związku z tym postulujemy, aby przyspieszyć dokończenie drogi nr 16 – przyznał Bosak.

Komentarze (33)

Dodaj swój komentarz

 • [Usunięty] 2021-07-21 10:25:17 165.231.*.*
  [Komentarz został usunięty przez administrację serwisu]
  Odpowiedz Przenieś Oceń: 2 1
 • [Usunięty] 2021-07-21 10:22:39 185.242.*.*
  [Komentarz został usunięty przez administrację serwisu]
  Odpowiedz Przenieś Oceń: 2 1
 • Sder 2021-07-21 09:44:46 31.0.*.*
  Chorągiewka...
  Odpowiedz Przenieś Oceń: 7 2