Karambol z udziałem m.in. karetki pogotowia i taxi na ''przeklętym'' skrzyżowaniu w Olsztynie [ZDJĘCIA]

Karambol z udziałem m.in. karetki pogotowia i taxi na ''przeklętym'' skrzyżowaniu w Olsztynie [ZDJĘCIA]
Kolizja na skrzyżowaniu ul. Pstrowskiego i al. Sikorskiego w Olsztynie
Fot. Łukasz Kozłowski / Olsztyn.com.pl

Dziś (22 stycznia) przed godz. 13 na skrzyżowaniu ul. Pstrowskiego i al. Sikorskiego w Olsztynie doszło do karambolu. Zderzyło się osiem samochodów, w tym karetka oraz taksówka. Na miejscu są duże korki.

Do zdarzenia doszło o godz. 12:40 na skrzyżowaniu ul. Pstrowskiego i al. Sikorskiego w Olsztynie.

- W zdarzeniu udział brało osiem samochodów, w tym karetka pogotowia ratunkowego, która przewoziła pacjenta i taksówka. Na szczęście, mimo tak dużych zniszczeń aut i karetki, nikt nie odniósł obrażeń. Są duże utrudnienia w ruchu. Zablokowany jest pas do jazdy na wprost w ul. Obiegową. Kierowcy, jadący al. Sikorskiego, mogą skręcać w ul. Pstrowskiego – wyjaśnił nam Rafał Prokopczyk, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie.

Na tę chwilę nikt nie został ukarany mandatem. Policjanci, m.in. na podstawie nagrań monitoringu, ustalają dokładne przyczyny i okoliczności zdarzenia.

Na tym skrzyżowaniu doszło już do wielu zdarzeń. Informowaliśmy o nich m.in. w artykułach: „Siła uderzenia była ogromna. Wypadek na ważnym skrzyżowaniu w Olsztynie [ZDJĘCIA, WIDEO]” oraz „Kobieta w bmw uderzyła w volkswagena golfa na ruchliwym skrzyżowaniu w Olsztynie [ZDJĘCIA]”.

Komentarze (20)

Dodaj swój komentarz

  • Syc 2021-01-22 14:22:29 213.73.*.*
    To nie skrzyżowanie jest przeklęte, tylko kierowacze.
    Odpowiedz Przenieś Oceń: 21 0