Dziś jest: 09.05.2024
Imieniny: Bożydara, Grzegorza
Data dodania: 2013-06-10 09:41

Sukces olsztynianina w turnieju brazylijskiego jiu jitsu

Dnia 8 czerwca 2013 roku w hali widowiskowo-sportowej w Luboniu k. Poznania odbyła się II edycja turnieju OPEN GI (brazylijskie jiu jitsu). W kategorii białych pasów -100,5kg brązowy medal zdobył olsztynianin - Patryk Witkowski.

Był to pierwszy występ 29-letniego sportowca w ogólnopolskim turnieju. Walkę o wyższą pozycję przegrał z zawodnikiem z Poznania, który po dalszych zawodach zdobył złoty medal.

"Pierwszy start, pierwszy stres, pierwsza wygrana, pierwszy medal na szyi, bezcenne uczucie kiedy stoi się na podium" - napisał trener Patryka Witkowskiego na oficjalnym profilu Facebooku olsztyńskiego klubu Brazi-Thai Team Olsztyn.

Kolejny turniej odbędzie się we wrześniu w Pułtusku.

Źródło: własne