czw. 19/8°C
pt. 19/5°C
so. 20/7°C
nie. 18/8°CFilharmonia nie dla dzieci?

ostatnia aktualizacja 2011-09-14 11:49:02, redakcja

 

Nowy obiekt Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej budzi podziw. Program najbliższych koncertów, również wygląda imponująco. Nasza czytelniczka alarmuje jednak, że o czymś zapomniano.

Napisała do nas jedna z czytelniczek, która uczestniczyła ze swoim maluchem w Porankach Muzycznych organizowanych przez olsztyńską Filharmonię. Od września tego roku, a więc wraz z rozpoczęciem nowego sezonu artystycznego - Poranki zniknęły. Czytelniczka alarmuje, że przy takiej inwestycji najwyraźniej zapomniano o najmłodszych melomanach.

 

Piotr Reszczyński z Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej uspokaja jednak i wyjaśnia. Atrakcji dla najmłodszych w nowym sezonie artystycznym Filharmonii nie zabraknie. Niebawem program wzbogacony zostanie o projekty skierowane do dzieci, o których Filharmonia informować będzie na swojej stronie internetowej oraz poprzez lokalne media – w tym portal miejski olsztyn.com.pl.

Piotr Reszczyński przypomniał również, że dla młodych melomanów Filharmonia od lat organizuje programy edukacji muzycznej. Stałymi elementami w programie są szkolne koncerty kameralne ''Spotkanie z Muzyką'', na które do filharmonii zapraszani są uczniowie szkół podstawowych przynajmniej raz w miesiącu. Filharmonia stawia również na edukację muzyczną w przedszkolach. Specjalny zespół olsztyńskiej Filharmonii przez cały rok odwiedza miejskie przedszkola w ramach projektu ''Spotkanie z Panią Muzyką''. Audycje muzyczne prowadzone są w 37 olsztyńskich przedszkolach oraz około 46 przedszkolach województwa Warmińsko-Mazurskiego.

Zachęcamy do sprawdzania na bieżąco programu wydarzeń w serwisie olsztyn.com.pl oraz na stronie www.filharmonia.olsztyn.pl.

Głosuj:
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
Średnia: 2 Ocena: 1


Grono GG sledzik wykop Facebook


 

Dodaj swoją opinię:

info
Aby umieścić w poście link napisz:
[url=http://adresstrony]Nazwa strony[/url] lub [url]http://adresstrony[/url]

Aby umieścić obrazek napisz:
[img]http://adresobrazka[/img]

spacer
Nick
Komentarz

Wiadomości Wydarzenia Konkursy
akceptuje Regulamin serwisu olsztyn.com.pl
Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zapoznałem się z informacją