pt. 19/7°C
so. 21/7°C
nie. 22/8°C
pon. 23/9°C



Dzień Niemiecki, czyli jak szukać pracy za Odrą

ostatnia aktualizacja 2011-03-29 09:08:40, Iwona

W jakich zawodach najłatwiej znaleźć pracę w Niemczech? Jak założyć i prowadzić tam własny biznes? Czy dyplomy wszystkich uczelni są uznawane za zachodnią granicą?


Fot.warminsko-mazurska.ohp.pl

To tylko niektóre z pytań, na które będzie można uzyskać odpowiedź już jutro (30 marca), podczas Europejskich Dni Pracy organizowanych przez Wojewódzki Urząd Pracy.

Od 1 maja Polacy będą mogli legalnie pracować w Niemczech.

- Zainteresowani na pewno chcą wiedzieć, jakie są warunkach życia i pracy za zachodnią granicą, jak szukać zatrudnienia, poznać tamtejszy system ubezpieczeń społecznych – mówi Urszula Pasławska, wicemarszałek województwa.

Europejskie Dni Pracy - Dzień Niemiecki to również doskonała okazja  do złożenia podania o pracę sezonową. Do dyspozycji uczestników będą również doradcy zawodowi z Niemiec.

Organizatorzy zapraszają w godzinach 10 – 15 do hotelu Park przy al. Warszawskiej.

Źródło: /Ep/
Głosuj:
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
Średnia: 0 Ocena: 0


Grono GG sledzik wykop Facebook


WIADOMOŚCI POWIĄZANE Z ARTYKUŁEM
TAGI:



 

Dodaj swoją opinię:

info
Aby umieścić w poście link napisz:
[url=http://adresstrony]Nazwa strony[/url] lub [url]http://adresstrony[/url]

Aby umieścić obrazek napisz:
[img]http://adresobrazka[/img]

spacer
Nick
Komentarz