Data dodania: 2011-02-08 08:15
Ostatnia aktualizacja 2014-07-15 11:14

Iwona Starczewska

Porażka AZS-u w starciu z Wieluniem

Gwizdy żegnały schodzących z parkietu olsztyńskich siatkarzy. Podopieczni Gheorghe Cretu nie wykorzystali szansy na zwycięstwo w trzech setach i ostatecznie przegrali 2-3.

Olsztyńscy siatkarze wygrali dwa pierwsze sety i w trzeciej partii prowadzili już pięcioma punktami, jednak nie zdołali doprowadzić zwycięstwa do końca. W nerwowej końcówce trzeciej partii więcej zimnej krwi zachowali siatkarze z Wielunia , wygrywając 31:29. Kolejne partie również należały do podopiecznych Schuichi Mizuno.

MVP: Serhiy Kapelus.