pt. 19/7°C
so. 21/7°C
nie. 22/8°C
pon. 23/9°C



Czysty, dobry OS

ostatnia aktualizacja 2011-01-12 11:19:26, Iwona

 

Dziewiąty etap Rajdu Dakar został wytyczony na kopnych piaskach pustyni Atakama wokół miejscowości Copiapo. Krzysztof Hołowczyc pokonał odcinek jako szósty.


Fot. orlenteam.pl

Wśród samochodów liderem pozostaje Nasser Al.-Attyiah, pomimo zwycięstwa Carlosa Sainza w dziewiąty etapie. Krzysztof Hołowczyc był szósty, również w generalce zajmuje on szóstą pozycję. Na skutek awarii podczas ósmego etapu jego strata do lidera urosła do 3 godz. i 54 minut.

 

- Czysty, dobry OS. Musieliśmy wyprzedzić aż siedem samochodów i to był problem. Dużo ryzykowaliśmy. Jechaliśmy po naprawdę trudnych wydmach, ale nie zakopaliśmy się ani razu i wszystko poszło dobrze. Z samochodem nic złego się nie działo - powiedział na mecie Krzysztof Hołowczyc.

Przebieg rywalizacji Polaków na trasie Dakaru będzie można śledzić codziennie na antenie TVP1 zaraz po głównym wydaniu Wiadomości oraz przed bądź po Teleexpresie.

Źródło: orlenteam.pl
Głosuj:
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
Średnia: 0 Ocena: 0


Grono GG sledzik wykop Facebook


WIADOMOŚCI POWIĄZANE Z ARTYKUŁEM
TAGI:



 

Dodaj swoją opinię:

info
Aby umieścić w poście link napisz:
[url=http://adresstrony]Nazwa strony[/url] lub [url]http://adresstrony[/url]

Aby umieścić obrazek napisz:
[img]http://adresobrazka[/img]

spacer
Nick
Komentarz

Komentarze (1)


kibic
498 dni temu
oby tak dalej
Awatar