czw. -11/-15°C
pt. -15/-23°C
so. -12/-21°C
nie. -9/-18°C



Pierwsza olsztyńska ''Gala Ślubna'' - zobacz fotorelację!

ostatnia aktualizacja 2010-03-15 10:54:39, Natalia

W miniony weekend niezdecydowani przyszli małżonkowie mieli okazję zapoznać się z ofertą olsztyńskich salonów ślubnych, restauracji i kwiaciarni, które swoje propozycje przedstawiły na pierwszej ''Gali Ślubnej'' w Olsztynie.


Ci, którzy wybrali się wczoraj na zakupy do Centrum Handlowego Alfa mogli być zaskoczeni. Zdziwienie rozpoczynało się już przy samym wejściu, gdzie przybywających witała długa, biała limuzyna. Wystarczyło przekroczyć próg sklepu, by ujrzeć młode dziewczęta przechadzające się po centrum w białych, ślubnych sukniach i liczne stoiska, których zwykle w galerii nie ma. Powód zamieszania był jeden - pierwsza ''Gala Ślubna'' w naszym mieście.

Przyszli nowożeńcy i nie tylko mogli wczoraj obejrzeć pokaz mody ślubnej, zapoznać się z ofertą olsztyńskich kwiaciarni, makijażystów, fryzjerów oraz jubilerów. Stoiska otworzyły także firmy zajmujące się fotografowaniem i filmowaniem młodych par. Do skorzystania ze swoich usług zachęcały również restauracje i ośrodki, w których można zorganizować wesele oraz firmy, zajmujące się dekoracjami.

Podczas ''Gali Ślubnej'' obserwatorzy mieli okazję nie tylko obejrzeć prezentację największego w naszym mieście tortu ślubnego, ale także go skosztować. Kolejną atrakcją były również występy w wykonaniu baletu z Teatru Wielkiego w Poznaniu i Studia Animacji Ruchowej ''RYTM''.

Zobacz fotorelację!

Zdjęcia:Video-Szydlo
Głosuj:
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
Średnia: 6 Ocena: 1


Grono GG sledzik wykop Facebook


WIADOMOŚCI POWIĄZANE Z ARTYKUŁEM
TAGI:



 

Dodaj swoją opinię:

info
Aby umieścić w poście link napisz:
[url=http://adresstrony]Nazwa strony[/url] lub [url]http://adresstrony[/url]

Aby umieścić obrazek napisz:
[img]http://adresobrazka[/img]

spacer
Nick
Komentarz

Komentarze (7)


aaa
694 dni temu
"Tylko czemu Panie stoją a jedynie Panowie się udzielają, kicając wokół?" takie było założenie ;D
Awatar
Magdalena
694 dni temu
Suknia jest z pokazu salonu ślubnego Magdalena mieszczącego się przy ul. Św. Wojciecha 3/3a (za domem handlowym Jakub). Jest to model Shelby z kolekcji Annais. Zapraszam!
Awatar
mam bardzo podobną
695 dni temu
jak ta 2 z salonu vivien vigo model solara
Awatar
autor
695 dni temu
tu pełna fotorelacja http://picasaweb.google.com/VideoSzydlo
Awatar
el makabra
696 dni temu
Tylko czemu Panie stoją a jedynie Panowie się udzielają, kicając wokół?
Awatar
panna młoda
696 dni temu
Świetną sukienkę ma Pani an 2 zdjęciu! Wie ktoś jaki to model?
Awatar
:)
696 dni temu
hahaha niezłe tagi:P
Awatar