pt. 19/7°C
so. 21/7°C
nie. 22/8°C
pon. 23/9°C



Nie narzekaj, działaj!

ostatnia aktualizacja 2010-03-01 11:46:34, Natalia

Urząd Miasta uruchomił Platformę Konsultacji Społecznych. Na nowo powstałej stronie internetowej będzie można dyskutować o różnych sferach działalności naszego miasta.

W życiu społecznym coraz częściej mówi się o konsultowaniu rozmaitych decyzji czy zamierzeń ze społecznościami, których one dotyczą. Nasza gmina realizuje 5 dużych projektów z udziałem pieniędzy unijnych, około 15 o nieco mniejszym wymiarze finansowym i kilkadziesiąt o zasięgu lokalnym. Każde z tych przedsięwzięć podlega społecznej ocenie, dlatego Urząd Miasta uruchomił specjalną stronę internetową, na której może odbywać się dyskusja na wywołane tematy. Projekty inwestycyjne, zamierzenia, problemy społeczne, wizje i pytania – to tylko niektóre obszary dyskusji, do której Urząd Miasta zaprasza mieszkańców Olsztyna.

Pod adresem konsultacje.olsztyn.eu już dziś można zgłosić propozycje tematów do rozmów i zapoznać się z istotą konsultacji społecznych.

Źródło: UM Olsztyn/własne
Głosuj:
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
Średnia: 0 Ocena: 0


Grono GG sledzik wykop Facebook


WIADOMOŚCI POWIĄZANE Z ARTYKUŁEM
TAGI:



 

Dodaj swoją opinię:

info
Aby umieścić w poście link napisz:
[url=http://adresstrony]Nazwa strony[/url] lub [url]http://adresstrony[/url]

Aby umieścić obrazek napisz:
[img]http://adresobrazka[/img]

spacer
Nick
Komentarz

Komentarze (1)


el makabra
816 dni temu
No to teraz żadna inwestycja w Olsztynie nie ruszy.
Awatar