Konkursy

  • Skontaktuj się z nami
  • al. Sybiraków 2
  • 10-257 Olsztyn
  • Redakcja tel 500 800 842
  • Redakcja tel 500 342 800
  • Marketing tel. 500 800 742

Na portalu będzie umieszczony baner (300x90px) z informacją o konkursie. Zarówno baner jak i strona konkursowa stylistyką będzie nawiązywał do sponsora i jego strony internetowej, oferty itp. Będzie tam również informacja że odpowiedzi można znaleźć własnie na jego stronie. By wygrać, należy odpowiedzieć na pytania, wymyślone przez sponsora

Jest to świetna forma promocji, nie wiążąca się z żadnymi kosztami, poza ufundowaniem nagrody.

Konkurs trwa do dwóch tygodni. Po jego zakończeniu, zostanie wylosowany zwycięzca, a Wydawca Portalu prześle sponsorowi jego dane.


Przykład

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.