banery reklamowe

A B C D E
banery są wyświetlane na stronie głównej oraz wszystkich podstronach

Baner A

Baner poziomy o wymiarach 750x100px, zlokalizowany w górnej części serwisu, wyświetla się na stronie głównej oraz wszystkich podstronach. Jest to baner rotacyjny, co oznacza, że w tym miejscu w tym samym czasie może się wyświetlać do 6 reklamodawców. Opłaty naliczane są za czas emisji.

Baner B

Baner podłużny o wymiarach 620x90px, umiejscowiony w górnej części serwisu, nad zakładką z wiadomościami. Jest to baner rotacyjny – w tym samym czasie może wyświetlać kreacje 5 reklamodawców. Opłaty naliczane są za czas emisji.

Baner C

Baner o wymiarach 300x90px, zlokalizowany po prawej stronie serwisu pod katalogiem firm. Jest to baner rotacyjny – w tym samym czasie może wyświetlać kreacje 4 reklamodawców. Opłaty naliczane są za czas emisji.

Baner D

Baner o wymiarach 300x250px, zlokalizowany w środkowej części serwisu po prawej stronie między „wydarzeniami tygodnia” a „lokalnymi blogami”. Jest to baner rotacyjny, co oznacza, że w tym samym czasie w tym miejscu może się wyświetlać 5 reklamodawców. Opłaty naliczane są za czas emisji.

Baner E

Baner podłużny o wymiarach 620x90px, zlokalizowany w dolnej części serwisu między „wiadomościami” a „galerią”. Jest to baner rotacyjny - w tym samym czasie może wyświetlać kreacje 4 reklamodawców. Opłaty naliczane są za czas emisji.

Specyfikacja techniczna banerów

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.