Salon Fryzjerski Black & White

Adres Barczewskiego 1/7 oraz Prosta 17/6, Olsztyn
Nip 7393891257
Telefon 727 923 963
Strona www http://blackandwhiteolsztyn.pl
Wizyty domowe Nie
Godziny przyjęć Poniedziałek - piątek: 8:00 - 20:00 sobota: 8:00 - 16:00

Opis

Dobry wygląd zależy od kondycji Twoich włosów, dlatego dużo uwagi należy skupić na ich pielęgnacji.
Odpowiednie ułożenie, cięcie i kolor włosów może podkreślać charakter i temperament.
Tworzymy niepowtarzalne fryzury, odpowiednio dobrane do kształtu Twojej twarzy, rodzaju włosów, charakteru wykonywanej pracy. 
Śledzimy najnowsze trendy, by tworzyć fryzury modne i niep
owtarzalne.


Wszystko po to, by fryzura była modna, wygodna i łatwa do samodzielnego ułożenia. 


Zapraszamy do Salonu Fryzjerskiego Black&White mieszczącego się w ekskluzywnym miejscu nieopodal centrum miasta - w Warmia Towers oraz do drugiego punktu znajdującego się w samym sercu Starego Miasta przy ulicy Prostej (tel. 798 017 010 )

 

Lokalizacja na mapie

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.