ZM PEKPOL Ostrołęka S.A zatrudnią

Zakłady Mięsne „Pekpol Ostrołęka” S.A. istnieją na polskim rynku już ponad 40 lat. Firma od początku funkcjonowania jest znaczącym producentem wędlin w Polsce. Firma zatrudnia ok. 400 pracowników.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Dyrektora ds. Produkcji

Zakres obowiązków:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

1. Nadzór i kontrolę nad prowadzeniem spraw w obszarze produkcji – określanie strategii dla pionu produkcji.

2. Kierowanie i czuwanie nad realizacją zadań produkcyjnych pod względem ilościowym, jakościowym i asortymentowym. Dbałość o wskaźniki techniczno-ekonomiczne.

3. Nadzór nad efektywnością działania – nad wykorzystaniem potencjału surowcowego, materiałów pomocniczych, potencjału ludzkiego oraz wykorzystaniem czynników technicznych. Dbałość o sprawną organizację produkcji.

4. Nadzór nad rzetelnym i prawidłowym rozliczaniem produkcji. Analizowanie osiągniętych wskaźników.

5. Organizowanie wdrażania systemów jakości.

6. Opracowywanie wniosków dotyczących inwestycji i remontów w pionie produkcji.

7. Nadzór i kontrola nad wdrażaniem nowych produkcji i technologii.

8. Nadzór nad zapewnieniem terminowych dostaw towarów do klientów oraz nad koordynacją wielkości produkcji pod zamówienia sprzedaży.

9. Realizowanie polityki personalnej firmy.

10. Zabezpieczenie  wymogów sanitarnych i higienicznych  procesu produkcji.

Wymagania:

1. Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku dyrektora/kierownika produkcji w zakładzie przetwórstwa mięsnego stosującym nowoczesne narzędzia i metody zarządzania produkcją.

2. Wykształcenie wyższe kierunkowe (Technologia Żywności, Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, Techniczne i pokrewne).

3. Wiedza z zakresu przetwórstwa mięsnego.

4. Umiejętność i doświadczenie w zarządzaniu zespołem.

5. Otwartość na zmiany, komunikatywność.

6. Odpowiedzialność i silna motywacja do osiągania wyznaczonych celów.

7. Myślenie strategiczne.

8. Bardzo dobra znajomość pakietu Office.

9. Wiedza i doświadczenie we wdrażaniu metod efektywnego zarządzania produkcją (Lean manufacturing) oraz narzędzi typu 5S, SMED, TPM.

10. Znajomość koncepcji ciągłego doskonalenia – KAIZEN.

11. Znajomość i umiejętność mapowania procesów.

12. Praktyka dotycząca systemów HACCP, ISO 22000, IFC, BRC.

Oferujemy:

1. Zatrudnienie w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

2. Stabilne warunki zatrudnienia.

3. Możliwość realizacji swych ambicji.

4. Ciągły rozwój zawodowy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV, list motywacyjny) na adres [email protected] z dopiskiem Dyrektor ds. produkcji  lub osobiście dostarczyć do siedziby firmy w terminie do 07.09.2015r. Złożonych dokumentów nie zwracamy. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (Zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Zakłady Mięsne Pekpol Ostrołęka S.A. z siedzibą w Ławach.
Branża: Przemysł
Województwo: mazowieckie
Nazwa stanowiska: Dyrektor ds. produkcji
Forma zatrudnienia: umowa o pracę
Rodzaj pracy: stała

Kontakt:

[javascript protected email address]
Zakłady Mięsne PEKPOL Ostrołęka S.A.

Numer ogłoszenia: 13750

Data dodania: 2015-08-31 12:16:13

Części samochodowe - Ucando.pl

www.autoczescionline24.pl