ZATRUDNIĘ przedstawiciel handlowy branża OZE

  • Szczegóły ogłoszenia Dodano: 2017-11-15
    • Branża: Handel
    • Województwo: warmińsko-mazurskie
    • Nazwa stanowiska: przedstawiciel handlowy
    • Forma zatrudnienia: umowa o pracę
    • Rodzaj pracy: stała
  • Opis
  • Firma EkoWind, która zajmuje się kompleksową obsługą inwestycji z zakresu OZE (fotowoltaika, kolektory grzewcze, turbiny wiatrowe) poszukuje 3 pracowników na stanowisko: Przedstawiciel handlowy. miejsce pracy: woj. warmińsko-mazurskie, mazowieckie, miasto stołeczne Warszawa.

    Od kandydatów oczekujemy:
    - wykształcenia min średniego
    - co najmniej 2 letniego doświadczenia na stanowisku przedstawiciela handlowego
    - znajomości jednej z branż: budowlana, instalatorska, elektryczna lub pokrewnej mile widziana znajomość branży OZE
    - umiejętności łatwego nawiązywania kontaktów
    - umiejętności prowadzenia rozmów i negocjacji z klientem (analiza potrzeb klienta, dobór odpowiedniego rozwiązania)
    - realizacji planów sprzedażowych
    - dobrej organizacji pracy i czasu
    - sumienności i rzetelności
    - prawa jazdy kat. B
    - dobrej znajomości obsługi komputera
    - dodatkowym atutem będzie własna baza klientów

    Zakres obowiązków
    - pozyskiwanie nowych klientów i opieka nad obecnymi klientami firmy
    - reprezentowanie firmy na targach, wystawach i imprezach
    - rozwój sprzedaży
    - przygotowywanie ofert dla klientów
    - przeprowadzanie wizji lokalnych i określanie możliwości technicznych podłączenia instalacji u klienta
    - ścisła współpraca z biurem
    - przygotowywanie raportów z realizacji zadań

    Oferujemy
    -wysokie wynagrodzenie (podstawa + procent od sprzedaży)
    - stałe zatrudnienie - umowa o pracę
    -pracę w rozwijającej się firmie
    - zdobywanie wiedzy i doświadczenia w jednej z najdynamiczniej rozwijających się branży w Polsce
    - rozwój osobisty poprzez uczestnictwo w szkoleniach uzupełniających i branżowych
    - nienormowany czas pracy
    - wsparcie sprzedaży (call center)
    - niezbędne narzędzia pracy (telefon, komputer drukarka, internet) po okresie próbnym również samochód służbowy

    CV ze zdjęciem wraz z dokumentami potwierdzającymi kwalifikacje i sukcesy proszę przesyłać na adres:

    P.H.U. EkoWind inż. Anna Machalska
    ul. Rynek 27
    06-300 Przasnysz
    lub mailowo na adres:
    praca@ekowind.com.pl

    Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami/kandydatkami.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez P.H.U. EkoWind inż. Anna Machalska z siedzibą w Przasnyszu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

  • Kontakt
  • Firma: PHU EKO WIND
  • Imię i nazwisko: Anna Machalska
  • E-mail: praca@ekowind.com.pl
  • Numer telefonu: 508575824
  • Strona www: www.ekowind.com.pl

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.

Apteki całodobowe | Lekarze