ZATRUDNIĘ przedstawiciel handlowy branża OZE

Firma EkoWind, która zajmuje się kompleksową obsługą inwestycji z zakresu OZE (fotowoltaika, kolektory grzewcze, turbiny wiatrowe) poszukuje 3 pracowników na stanowisko: Przedstawiciel handlowy. miejsce pracy: woj. warmińsko-mazurskie, mazowieckie, miasto stołeczne Warszawa.

Od kandydatów oczekujemy:
- wykształcenia min średniego
- co najmniej 2 letniego doświadczenia na stanowisku przedstawiciela handlowego
- znajomości jednej z branż: budowlana, instalatorska, elektryczna lub pokrewnej mile widziana znajomość branży OZE
- umiejętności łatwego nawiązywania kontaktów
- umiejętności prowadzenia rozmów i negocjacji z klientem (analiza potrzeb klienta, dobór odpowiedniego rozwiązania)
- realizacji planów sprzedażowych
- dobrej organizacji pracy i czasu
- sumienności i rzetelności
- prawa jazdy kat. B
- dobrej znajomości obsługi komputera
- dodatkowym atutem będzie własna baza klientów

Zakres obowiązków
- pozyskiwanie nowych klientów i opieka nad obecnymi klientami firmy
- reprezentowanie firmy na targach, wystawach i imprezach
- rozwój sprzedaży
- przygotowywanie ofert dla klientów
- przeprowadzanie wizji lokalnych i określanie możliwości technicznych podłączenia instalacji u klienta
- ścisła współpraca z biurem
- przygotowywanie raportów z realizacji zadań

Oferujemy
-wysokie wynagrodzenie (podstawa + procent od sprzedaży)
- stałe zatrudnienie - umowa o pracę
-pracę w rozwijającej się firmie
- zdobywanie wiedzy i doświadczenia w jednej z najdynamiczniej rozwijających się branży w Polsce
- rozwój osobisty poprzez uczestnictwo w szkoleniach uzupełniających i branżowych
- nienormowany czas pracy
- wsparcie sprzedaży (call center)
- niezbędne narzędzia pracy (telefon, komputer drukarka, internet) po okresie próbnym również samochód służbowy

CV ze zdjęciem wraz z dokumentami potwierdzającymi kwalifikacje i sukcesy proszę przesyłać na adres:

P.H.U. EkoWind inż. Anna Machalska
ul. Rynek 27
06-300 Przasnysz
lub mailowo na adres:
[email protected]

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami/kandydatkami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez P.H.U. EkoWind inż. Anna Machalska z siedzibą w Przasnyszu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.
Branża: Handel
Województwo: warmińsko-mazurskie
Nazwa stanowiska: przedstawiciel handlowy
Forma zatrudnienia: umowa o pracę
Rodzaj pracy: stała

PHU EKO WIND

Numer ogłoszenia: 15871