Specjalista ds. sprzedaży usług TSL

Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego JOBHOUSE (wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 7097) dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Olsztyn

Wymagania:
Wiedza z zakresu usług TSL
Doświadczenie w pozyskiwaniu Klientów
Prawo jazdy kat. B – gotowość do podróży służbowych
Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

Obowiązki:
Aktywne pozyskiwanie Klientów w zakresie kompleksowych usług transportowych
Utrzymywanie kontaktów biznesowych z dotychczasowymi Klientami
Realizacja założonych planów sprzedażowych
Rozwój Klientów poprzez proponowanie im nowych rozwiązań transportowych spełniających oczekiwania Klientów
Tworzenie kalkulacji oraz ofert współpracy

Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Atrakcyjne wynagrodzenie - adekwatne do poziomu zaangażowania
Pracę w dynamicznym, młodym zespole Współpracowników
Narzędzia pracy (telefon komórkowy, laptop, auto służbowe)
Dodatkowe benefity (prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie, Karta Multisport, System MyBenefit)

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas wymagania prosimy o przesłanie cv oraz kilka słów, dlaczego jest Pan/i odpowiednim kandydatem na to stanowisko na adres: [email protected] z podaniem nr ref. SPRZE/TSL/OLS

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez Jobhouse Sp. z o.o. z siedzibą na al. Grunwaldzkiej 31 80-241 Gdańsk moich danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadanie i przetwarzanie danych osobowych oraz ich udostępnianie klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz.926 ze zm.) aż do momentu wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem/am poinformowany/a o prawach do poprawiania, dostępu i ochrony tych danych. Informujemy, że administratorem zbieranych danych osobowych jest Jobhouse Natalia Bogdan z siedzibą na al. Grunwaldzkiej 31 80-241 Gdańsk (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 7097), gdzie zbierane są i zabezpieczane dane."
Branża: Handel
Województwo: warmińsko-mazurskie
Nazwa stanowiska: Specjalista ds. sprzedaży usług TSL
Forma zatrudnienia: umowa o pracę
Rodzaj pracy: stała

Jobhouse

Numer ogłoszenia: 14428