Specjalista ds. pozyskiwania klientów

Poszukujemy specjalisty ds. pozyskiwania klientów!

Sterta.pl - to firma działająca na rynku IT od ponad 20 lat, oferująca szeroko pojęte usługi związane z branżą (pozycjonowanie, tworzenie stron www, kampanie reklamowe i inne). Sterta.pl jest także wydawcą wielu portali internetowych, w tym jednego z największych lokalnych portali informacyjnych. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy Specjalisty ds. pozyskiwania klientów.

Wymagania:

łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
otwartość i nastawienie na sukces,
wysoka kultura osobista,
elastyczność i otwartość na zmiany.

Mile widziane:

doświadczenie w sprzedaży,
poczucie humoru ;)

Oferujemy:

staż / umowa o dzieło / umowa zlecenie / umowa o pracę,
szkolenie wdrażające w zakres obowiązków,
możliwość zdobycia cennego doświadczenia.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres praca[at]sterta.pl

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi jedynie na wybrane oferty.

Na dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w niniejszej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. O ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr. 133 poz. 883).”

Sterta.pl
ul. Lubelska 43a
10-410 Olsztyn
Branża: Komputery, internet
Województwo: warmińsko-mazurskie
Nazwa stanowiska: Specjalista ds. pozyskiwania klientów
Forma zatrudnienia: umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa o dzieło, inna
Rodzaj pracy: stała, dla studentów, sezonowa, dodatkowa

Zobacz na mapie

Sterta.pl

Numer ogłoszenia: 13680