spawacz dozorowy

Dla swojego Klienta, cenionej na świecie firmy produkcyjnej, poszukujemy wykwalifikowanych kandydatów na stanowisko: spawacz dozorowy

Zakres obowiązków:

- czytanie rysunków wykonawczych konstrukcji spawanych

- przygotowanie powierzchni do spawania przez czyszczenie i ukosowanie krawędzi

- samodzielne organizowanie roboczego stanowiska do spawania

- sprawdzenie jakości wykonywanych prac spawalniczych na podstawie wyglądu zewnętrznego oraz na podstawie pomiarów za pomocą przyrządów i narzędzi do kontroli złącz

- określenie wad spawania i przyczyn ich powstania

- wykonanie złącz wg instrukcji spawania i/lub planu spawania

- wykonywanie prac spawalniczych zgodnie z uprawnieniami

- praca zgodnie zasadami bezpieczeństwa

Wymagania:

- min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku

- wykształcenie min. zawodowe

- uprawnienia spawacza dozorowego w dowolnej metodzie

- umiejętność budowania średnic z rysunku technicznego

- dobra organizacja, rzetelność, dokładność

- umiejętność pracy w grupie

Oferta:

- praca w cenionej na świecie firmie produkcyjnej

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i doświadczenia

- praca w systemie zmianowym

- możliwość otrzymania premii uznaniowych

- udział w szkoleniach doskonalących

Miejsce zatrudnienia: Olsztyn

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji na adres e-mail:
[email protected]
W temacie maila należy dodać numer referencyjny: 30955
Oferta dotyczy pracy stałej.

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm." Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)
Branża: Przemysł
Województwo: warmińsko-mazurskie
Nazwa stanowiska: Spawacz dozorowy
Forma zatrudnienia: umowa o pracę
Rodzaj pracy: stała

Randstad Polska Sp. z o.o.

Numer ogłoszenia: 13358